Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jak tam się żyje na LCGN01?


Miyoshi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. :)

 

Chciałabym zapytać graczy z LCGN01 jak tam trzyma się serwer? Pozmieniało się coś przez ostatnie miesiące? Chciałabym tam wrócić, bo zaraz szkoła się zaczyna i nie będzie czasu na normalne LC. ;p Prosiłabym o informację jak z cenami, cashem, punktami statystyk etc. etc. :) No wszystko co ważne. :)

Opublikowano

przejdz do tematu generic, tam sa napisane o nowosciach.

wszystko potanialo bo mozba wszystko wydropic xD

nowy wierzchowiec, exp w tomb, q w tomb za ktore dostaniemy rzeczy z IS.

Opublikowano

przejdz do tematu generic, tam sa napisane o nowosciach.

wszystko potanialo bo mozba wszystko wydropic xD

nowy wierzchowiec, exp w tomb, q w tomb za ktore dostaniemy rzeczy z IS.

 

Pozostając przy temacie LCGN01

 

Warto zaczynać od zera.? Tzn. czy ciężko się dorobic.?

Koniec z grami... czas na nauke kochanego PRAWA

<3

Opublikowano

Pozostając przy temacie LCGN01

 

Warto zaczynać od zera.? Tzn. czy ciężko się dorobic.?

warto :)

z niektórych mobów dropi po 100kk golda ^^

 

a i słyszałem, że jakiś koleś max lvl wbił w 6h xD

Opublikowano

Na Generiku warto zaczynać od zera.Serwer dobrze się trzyma.Ceny dobre,dużo graczy.100x lepszy niż destiny.Ostatnio był bug z cashem,ale już wyciągnęli z tego konsekwencje i naprawili(1kk cashu można było zgarnąć,ale ban po 1 dniu).Nie podniosło to cen,bo garstka osób o tym wiedziała,głównie Polaczky. xD

Ps 1 .Wyexpienie postaci w 6h to raczej bajka. :D

//Zakaz handlu.

Opublikowano

Na Generiku warto zaczynać od zera.Serwer dobrze się trzyma.Ceny dobre,dużo graczy.100x lepszy niż destiny.Ostatnio był bug z cashem,ale już wyciągnęli z tego konsekwencje i naprawili(1kk cashu można było zgarnąć,ale ban po 1 dniu).Nie podniosło to cen,bo garstka osób o tym wiedziała,głównie Polaczky. xD

Ps 1 .Wyexpienie postaci w 6h to raczej bajka. :D

bajka? uwierz mi, że nie :)

wiem to od linoskoczka, a on ma tam GMa więc, on mnie nie okłamuje :)

Opublikowano

Ja już trace wene bo nie wiem co sie dzieje,mam 165 bo mi zerowali ale sam dedam i mi nic nie idzie ! prosze o pomoc :(

b_560_95_1.png

Opublikowano

bajka? uwierz mi, że nie :)

wiem to od linoskoczka, a on ma tam GMa więc, on mnie nie okłamuje :)

Tak myślałem,że może mieć tam GMa,bo cheat/skrypt nie działał na Generiku. ;D

Na 165 lvlu bij w procku albo na harpiach na koxie.

//Zakaz handlu.

Opublikowano

Nie chce zakladac nowego tematu, tylko mam taka prosbe moze mi ktos napisac na czym mam expic na 194+ tzn napisac od ktorego do ktrego i na czym. No i jeszcze mam takie pytanko gdzie dropia sety dla danych klas od 200+?

Opublikowano

Ja do 200 siedziałem na harpiach,potem acc bossy w ege do 230 lvla.Sety 200 lvl dropisz w Strayanie.Na forum generika masz rozpiskę.

//Zakaz handlu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...