Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][26.08] TradEmArk VIP v1.6.4 [Zombie/PlayerOPK,AutoMedic,Bullets,VehicleJump,..]


Rek0n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

TradEmArk VIP v1.6.4 [Zombie/PlayerOPK,AutoMedic,Bullets,VehicleJump,..]

1319585492-U316606.png

Changelog:
- Fixxed Swim Bug
- Fixxed Aimbot Crashes
- Fixxed Crashes (All Crashes should be fixxed now)
- Removed Medic Team & Ammo Team (Make Laggs)


Dont work?
1. Run Injector as Admin
2. Turn your AntiVirus off!
3. Install .Net Framework 3.5 and 4.0 click me and click me
4. Install C++ Redistributable 2008 32Bit or 64Bit
If it dont help use another Injector!

Info:
Hide the Menu with the Einfg / Insert Key!

Credits:
TradEmArk
BlackLegend
UnknownPK
King7
Hans221
D3m0ni4k
CyberRazzer
BuRn3R
Zyzz
Cyno
GigaByte

1319585534-U316606.png

menubt0mjlv17a.png

1319585591-U316606.png

Windows 7 x64

1319585614-U316606.png

https://www.virustotal.com/file/c98e8705b33cec0da6072a5c1d68fb8a0962e65966b3aee35bb2b4dad5b1fdeb/analysis/1345975513/

 

SAMA DLL https://www.virustotal.com/file/2132ac76de27ff7b56b8af84994cac554abf4d6663174833ee77ebed72e4fb1e/analysis/1345977750/

1319585635-U316606.png

http://ul.to/g0uqk7x0

 


SAMA DLL http://ul.to/e8a9opnj

ZAKAZ WRZUCANIA SWOICH DOWNLOADÓW!!!

Opublikowano

Sprawdzę i dam edita

 

 

@No niestety , ale po 5 minutach crash. A włączyłem na Zombie takie opcję : No Recoil , Unl Ammo i Zombie OPK.

 

Dam like it za zachęcenie do dalszych aktualizacji ! :)

Opublikowano

Spokojnie ja zaraz dam download :)

@Edit

Przepraszam. Nie zauważyłem, ze niemożna :)

1357040469-U286162.png
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podczas włączania wyskakuje mi komunikat:

 

The hack is deactived

 

WTF ?

 

Chodzi o to że Hack jest zdezaktywowany czyli nie działa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...