Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarejestrować się i zagrać w Ghost Recon Online


Havaii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Na prośbę użytkownika ShoulThief pokaże wam jak zarejestrować i pobrać/zagrać w Ghost Recon Online. Zaczynajmy.

1.Pierwsze co musimy to wejść :

http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon-online/

i po prawej stronie napis "Create" tak jak na zdjęciu :

 

Zj48X.jpg

 

2.Gdy już kliknęliśmy w "Creater" wyskakuje nam takie coś

 

f9P1y.png

 

musimy wszystko wypełnić po czym kliknąć "Create my uplay account".

3. Gdy już stworzyliśmy swoje konto klikamy "Play Free Download The Game" tak jak na zdjęciu :

 

wgT5J.jpg

 

4. I to wszytko teraz czekamy aż nam gra się zainstaluje i gotowe. Luncher wygląda mniej więcej tak :

 

N02Ow.jpg

 

Mam nadzieje że poradnik wam chodź trochę pomoże :)

Poradnik by Lord_Feniks

 

 

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Poradnik OK, ale przed tymi zdjęciami daj cos takiego:

 

 

[*IMG] link do obrazka [*/IMG]

 

Oczywisce bez tego "*"

skpUo.png

Opublikowano

Poradnik OK, ale przed tymi zdjęciami daj cos takiego:

 

 

[*IMG] link do obrazka [*/IMG]

 

Oczywisce bez tego "*"

Okej dzięks. Wszystko poprawione :)

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

@Up. Cenna wskazówka. Ja się dziwiłem bo właśnie podawałem 97 i nie chciało, a ja się spinałem. Dziękuję.

@Topic. Poradnik w miarę przydatny, ale mało szczegółowy .

Opublikowano

Chryste , 5Gb do ściągniecia + jakiś patch ~2Gb ... -.-

A net 1mb/s ... Ale damy radę .

 

Tak w ogóle czemu teraz wszystkie gry muszą ważyć tyle ...

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


Opublikowano

Chryste , 5Gb do ściągniecia + jakiś patch ~2Gb ... -.-

A net 1mb/s ... Ale damy radę .

 

Tak w ogóle czemu teraz wszystkie gry muszą ważyć tyle ...

Mamy XXI :D dlatego tyle ważą. Ale ta gra jest bardzo dobra więc warto poczekać i pobrać tą grę ;).

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

kur** mac !. Chce drugi raz sie zarejestrowaci nw O co chodzi ? wpisuje wiek ze tam 1995 i wszystko dobrze inne i pisze account not created :O . potem wpisalem rok 1990 i dalej to samo .. Ktos wie ocbg?

 

EDIT@ . Teraz nawet nie chce sie strona z rejestracja zaladowac tylko caly czas LOADING...

EDIT2@ dobra zaladowala sie , ale dalej sie nie chce utworzyc konto o.O .

Opublikowano

kur** mac !. Chce drugi raz sie zarejestrowaci nw O co chodzi ? wpisuje wiek ze tam 1995 i wszystko dobrze inne i pisze account not created :O . potem wpisalem rok 1990 i dalej to samo .. Ktos wie ocbg?

 

EDIT@ . Teraz nawet nie chce sie strona z rejestracja zaladowac tylko caly czas LOADING...

EDIT2@ dobra zaladowala sie , ale dalej sie nie chce utworzyc konto o.O .

Zapraszam cię tutaj :

http://www.mpcforum.pl/topic/713160-infokonserwacja-290912/

Tu masz wszystko opisane ;)

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jaki po kurwiony ten ich launcher nie można nawet pobrać

Wszystko się da, pewnie coś źle robisz ;).

91041133664860587265.png
Created by

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mam pytanie.

Jeżeli już gram to można zmienić w patcherze na początku na język Polski ? Czy only English ? Bo jak wybieram to się nie ma.

A i jak chce grać w kolegą to wyszukuje tego nicka i nie ma go ;o

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Popier****na gierka !

Wlacza mi sie przez ten launcher nagle pojawia sie ten exploler gowniany wylacza sie odrazu wlaczam uruchom gre i sie nie uruchamia tylko na 3/4 ekranu czarny kwadrat sie robi i nic dalej sie nie dzieje

Kolega ma 2 razy slabszego kompa i mu chodzi

Opublikowano

Popier****na gierka !

Wlacza mi sie przez ten launcher nagle pojawia sie ten exploler gowniany wylacza sie odrazu wlaczam uruchom gre i sie nie uruchamia tylko na 3/4 ekranu czarny kwadrat sie robi i nic dalej sie nie dzieje

Kolega ma 2 razy slabszego kompa i mu chodzi

Załóż kolego osobny temat, wtedy Ci pomożemy. Tutaj tylko spamujesz :(

394591421101183179764.jpeg
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...