Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PL][Med/Hard][Dedyk] Elite-Fighters.eu MT2 - Tylko dla wytrwałych!


dram

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla Moderatorów:

 

 

mod1.png

mod2.png

parametry.png

 

net.png

100/100 mbit

 

 

 

 

baner.png

 

dedyk.png

 

 

linki.png

 

web.png

www.metin2.elite-fighters.eu

 

reg.png

http://metin2.elite-...ters.eu/reg.php

 

klient.png

http://metin2.elite-...ers.eu/down.php

 

Patcher

http://www.metin2.el...u/z/patcher.rar

 

 

info.png

 

npc.png

h1.pngh2.pngh3.pngh4.png

 

start.png

i1.pngi2.png

 

 

ulepszacze.png

Tak

 

exp.png

200%

 

drop.png

250%

 

yang.png

250%

 

Bony:

 

HP: 1000/1500/2000/3000

Siła/int/zr/wital: 6/8/12/15

Silny przeciwko (nieumarłym/ ku-du): 8/10/20

Odpornosc na (miecze/strzaly itp): 6/10/15

Krytyk/penetracja: 5/10

 

Ulepszacze:

 

Tak, tak. Ulepszacze są do zdobycia dla każdego. Większość ulepszaczy lecą ze WSZYSTKICH potworów na serwerze. Część leci z szczególnych potworów, bossów oraz metków.

Ulepszacze potrzebne są do ulepszenia wszystkich cennych przedmiotów. (Ale spokojnie nie jest taki hard, zwłaszcza że ze spotu w dt leci dość dużo

:))

 

Metiny:

 

Dla mnie Metiny w grze Metin były czymś nieodzownym, jak gra METIN ma nie opierać się na kluczowych Metinach?

Z Metinów możemy wyłowić ciekawe, cenne a zarazem niezbędne przedmioty. Bijąc Metiny wypadają potwory, a z potworów jak wcześniej wspomniałem ulepszacze - czyli podwójna korzyść.

  • Sztabki (od 50k do 2 MLN)
  • Ulepszacz(e)
  • Zaczarowania przedmiotu
  • Wzmocnienia przedmiotu
  • Kamienie duchowe
  • Bronie 65(tylko z trudniejszych metinów)
  • Fasolki Żen
  • Zwoje egzorcyzmu
  • Rady pustelnika
  • Wiele innych wartościowych przedmiotów. Zapraszam do przekonania się w grze.

Pragnę wspomnieć ,że są 4 CHANNELE. Więc metków nie będzie jak na lekarstwo. A na nowych mapach Metiny są na wyższe poziomy,

więc każdy lvl będzie mógł bić metiny.

Uzbrojenie:

 

Przygotowałem:

4-5 rodzajów broni dla każdej klasy.

4-5 rodzajów zbroi dla każdej klasy.

5 rozdajów hełmów dla każdej klasy.

Dodatkowo bransoletki, naszyjniki(pvp i pvm), kolczyki, buty(pvp i pvm).

Wszystkie atrybuty bonusów czyli wartość ataku, obrona oraz bonusy wbudowane zostały napisane PRZEZEMNIE.

Żadnych gotowców. Spytajcie moje palce i oczy z pewnością to potwierdzą!

(dla ścisłości modele/ikony są w większości gotowe kilka jest naszych autorskich)

 

Na zdjęciu kilka przykładowych ulepszeń przedmiotów oraz ulepszaczy.

 

itemki.png

 

Mam nadzieje ,że zauważyliście iż kamienie duchowe można łączyć, a podczas czytania ich nic się nie "buguje".

 

Dungeony:

Na pokładzie mamy dwa dungeony (na razie - spokojnie z czasem przybędzie

:))

1. Wszystkim znane DT.

2. Autorska wieża KU-DU.

Na innym serwerze jej nie spotkasz!

 

Bronie 75:

 

Zdobycie broni na lvl 75 nie należy do najłatwiejszych bowiem, lecą one tylko z bossów (począwszy od ripera).

 

Dwa nowe KD(masakry +5 (15% ludzi) oraz paranoi +5 odpornośc na magię 10 %) oraz Eliksiry:

 

i3.png

 

Skille:

 

Książeczki kupujemy od instruktorów.

Rady pustelnika i zwoje egzorcyzmu dropimy z metinów.

Kamienie duchowe również dropimy z metinów.

 

Otwarta.png

 

kontakt.png

http://centrumpomocy...te-fighters.eu/

 

 

team.png

 

[HA]Dram

 

[GM]MaKiN

 

 

 

autor.png

Serwer który zaprezentowałem to serwer moich marzeń. Nigdy nie spodziewałem się ,że kiedyś nadejdzie ta chwila.

 

Serwer nie jest najłatwiejszy - to prawda. Na serwerze można w dosyć łatwy sposób zarobić - też prawda.

Ale ten serwer stawia wyzwanie - wyzwanie które tylko nieliczni potrafią je pokonać.

Serwer jest skierowany do osób które lubią expić,zarabiać i chodzić na nocne wyprawy. Ale nie dla osób które płaczą bo im kowal ITEM spalił.

 

Jeżeli uważasz ,że serwer jest za trudny to się MYLISZ. Serwer nie jest za trudny, tylko ty nie jesteś na tyle dobry aby stawić mu czoło!

U nas nie spotkasz gry 4fun, easy ani "fri items". To serwer tylko dla ludzi którzy potrafią walczyć - walczyć o swoje!

 

To MY ELITARNI WOJOWNICY - ŁACZMY SIĘ!

 

stopka.png

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...