Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świat 18 Zapisy na wspólną grę.


MaQiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak w temacie, Kto był by chętny pograć wraz ze mną i innymi ogarniętymi ludźmi w Shakes&Fidget na nowo otwartym świecie 18 ? Zapisy trwają cały czas. Poszukujemy tylko osób którzy potrafią grać, są odpowiedzialni i oczywiście pomocni :) Oto lista:

-Sekultu w grze (Saphira)

-Novek

-BlizzY

-nozownikxd

-Keerok

-Crash

-Slawinek

-IkerCasillias

-Hydrant

-bady122l

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Opublikowano

Dodany :) Pisz w grze Saphira :) Dzisiaj zrób 2 paski avki :) Weekend grzybowy :)

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Opublikowano

No tak ale wiesz jak wbijemy 10 poziom to się dogadamy jakoś :)

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Opublikowano

Miejsc już raczej nie ma :) jest 10osób. Teraz zbieramy kaskę na ulepszenia gildii. Za tydzień będą nowe miejsca, więc grajcie, wbijajcie lvl. Piszcie do Saphira/Novek w grze :) Na 100% odpiszemy :)

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Opublikowano

Gildia nasza się rozwaliła przed chwilką tzn jest ale ja już w niej nie jestem. Temat to zamknięcia. Gdy będę ponownie bawił się w to napisze do moderatora/admina żeby ten tamat otworzyli lub zrobie nowy.

Proszę Ściągnijcie Mi te 20% :) Będę Grzecznym Chłopcem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...