Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DIF]Zwiększenie ilości przedmiotów w sklepie


kier0wnik!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry :P

Zainspirowany .. bla,bla ,bla ..

xDes mnie naprowadził :)

88 //58hex

 

 

40, nie 45 ;)

 

Podejrzewam, że wystarczy podmiana tylko kilku "40" (poza pointerami) w funkcjach:

ikxm.jpg

 

 

DIF ten ma na celu zwiększyć maksymalną ilość przedmiotów w sklepie

domyślnie było 40 (28) po użyciu możliwe powinno być 88(58) wolnych

 

Nie sprawdzałem czy działa ale wszystko zapowiada się że tak.

 

game_r2089M_32
0018BF84: 28 58
0018BF90: 28 58
0018BFC6: 28 58
0018BFF9: 28 58
0018BFFF: 28 58
0018C3B8: 28 58
0018C3F7: 28 58
0018C421: 28 58

 

Teraz pozostaje sprawda Klientowa :

shopdialog.jpg

 

 

Temat z 'takim' wyglądem okna :

http://www.mpcforum.pl/topic/701459-dlokno-sklepu/

4funmt2.pl

Opublikowano

I się zaczyna...

 

Nie możesz zrobić jednego tematu z difami a nie 50 z takimi które i tak się nie przydadzą...? Ja ogólnie wole stare metody wychodzenia z takich opresji...

 

Jak się komuś przyda to gratuluje utrudniania sobie życia.

 

Ktoś miał racje jak powstanie jakiś sensowny TuTorial to forum zostanie zasypane spamem. Chodziło tu miedzy innymi o mapy, ale że to nie jest aż takie łatwe to nie pojawiają się nowe. Ale dify...

 

Dobra wiem że chcesz mieć te procenty ściągnięte, ale trzeba było nie spamować jak masz ich teraz tyle.]

 

Takie jest moje zdanie. Czyli jak już chcesz to zakłądaj jeden temat, a nie sensowne TuToriale nikną w dziale...

 

Według mnie powinni to podzielić na Download i TuToriale a nie wszystko w jednym i się robi zamieszanie...

bijons.jpg


Pomogłem daj Lubię To!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...