Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić server minecraft 1.3.2 i wyżej bez hamachi za darmo !


WapSters

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :)

 

Dzisiaj pokażę wam jak zrobić server minecraft za darmo.

 

1. Wchodzimy na strone freeminecrafthost.com

 

 

2. Rejestrujemy sie według informacji w flimiku.

 

 

3. Logujemy sie w "USER PANEL"

 

 

4. Wlączamy nasz server przyciskiem "START"

 

 

5. Czekamy chwile, aż ukaże sie IP naszego servera

 

 

6. Uruchamiamy naszego minecrafta.

 

 

7. Wchodzimy na nasz server i gotowe :)

 

Miło będzie jeśli dacie suba/ łapke w górę.

 

 

Opublikowano

Fajnie się kopiuje tematy ???

http://www.mpcforum.pl/topic/707415-tutfreehostminecraft-darmowy-serwer-minecraft-bez-hamachi/

 

Jak widziś wydałem wcześniej usuń to :]

Opublikowano

Fajnie się kopiuje tematy ???

http://www.mpcforum.pl/topic/707415-tutfreehostminecraft-darmowy-serwer-minecraft-bez-hamachi/

 

Jak widziś wydałem wcześniej usuń to :]

 

Nie widziałem, że byłeś pierwsze, a po drugie nie usune tego bo znalezienie tego na innym zagranicznym forum troche mi zajelo !

 

Niestety nie da rady tego ominac :(

Opublikowano

Server 4 slotowy raczej tylko do gry z kumplami, a na tyle slotów to chyba każdy jest w stanie sobie pozwolić. Aczkolwiek doceniam starania, słabszym maszynom się przyda.

@chomik98.12

Twój poradnik to nie wideo tut, także nie musi usuwać.

Opublikowano

Rozumiem, że serwer 24/7?

jphk7l.jpg

Moje projekty

 

SyrenBot (Spambot +bot do NosTale)

http://www.mpcforum.pl/topic/722632-botspambot-syrenbot/#entry5226411

 

Opublikowano

A wiesz może co zrobić gdy, komendą /deop NemoPL zdjąłem sobie opa na tym serwie? Da się go jakoś przywrócić?

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Ehhh, było już

 

http://www.mpcforum.pl/topic/707415-tutfreehostminecraft-darmowy-serwer-minecraft-bez-hamachi/

http://www.mpcforum.pl/topic/703227-video-tut-minecraft-poradniki-darmowy-serwer-247-darmowe-konto-premium/

bewitched_ehqsaha.png

Opublikowano

Ehhh, było już

 

http://www.mpcforum.pl/topic/707415-tutfreehostminecraft-darmowy-serwer-minecraft-bez-hamachi/

http://www.mpcforum.pl/topic/703227-video-tut-minecraft-poradniki-darmowy-serwer-247-darmowe-konto-premium/

ciesze sie :)

Opublikowano

No nie dziala mi na tym nicku /op bo sobie zdjalem op komendą /deop ;/. RATUNKU!!

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

A wiesz może co zrobić gdy, komendą /deop NemoPL zdjąłem sobie opa na tym serwie? Da się go jakoś przywrócić?

Odpowie mi ktoś wreszcie?

Kiedyś coś tu będzie!!

CYvaxaC.png

Opublikowano

Odpowie mi ktoś wreszcie?

 

Ja tam sie juz nie udzielam w tym temacie, Bo znowu dostane 5% za "spam", bo widac że pan BR3ND nie odróznia spamu od "spamu"...

 

do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...