Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ! Posiadam serwer dedykowany o to jego parametry:


  •  
    [list]
  • AMD Athlon II Quad-Core
  • 16 GB DDR3-RAM
  • 2x 1,500 GB SATA II-HDD
  • Lacze 100mb

Postawilem na nim strone oraz serwer minecraft, mysql i to wszystko. Wiec tak problem polega na tym, ze na serwerze jak jest 30 graczy to strasznie laguje ;/ Pluginy sa dobrze dobrane bo znam sie na tym, jest plugin no lagg itp.

Inne serwery maja mniejsze parametry i nie ma lagow, pomoze ktos ? Jezeli nawet popelnilem maly blad, np. zainstalowalem jave 7 to piszcie, bo moglem gdzies popelnic prosty blad, ze sa lagi, a nwet nie zdaje sobie z niego sprawy ;-)

Jak macie uwagi to piszcie !

Opublikowano

Masz zainstalowany htop? Jeśli tak to zobacz sobie na listę procesów, jeśli ciągnie ci za dużo RAMu, to polecam reinstalacje serwera oraz ponowna, przemyślana instalacja serwera.

A czy dedyk jest w Polsce?

Zajmuję się kompletnym tworzeniem stron WWW oraz zarządzaniem serwerami na linux. Kontakt na PW lub skype.

Rekrut
Opublikowano

@up Reinstalacja to tylko droga na skróty, która nic nie poradzi. Lokalizacja w przypadku minecrafta nie ma dużego znaczenia.

To nie Counter Strike albo CoD.

 

Nie potrafimy wróżyć z fusów, ani nie mamy tu szklanej kuli.

Pokaż `ps aux`, load serwera, hdparm i sprawdź logi.

Opublikowano
Lokalizacja w przypadku minecrafta nie ma dużego znaczenia.

To nie Counter Strike albo CoD.

 

Haha większych bzdur w życiu nie widziałem, serwer to serwer panie ZNAWCO, lokalizacja ma znaczenie i to duże, serwer z polski będzie miało mniejszego laga niż serwer z CHIN!

Jeżeli nie masz pojęcia o tym to nie wypowiadaj się.

 

@autorze

 

Na serwer nie dawaj w pełni 16 GB ramu, wystarczy jakieś 4-8 gb myśle i powinno wszystko ładnie śmigać.

Pokaż mi czym odpalasz serwer.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano (edytowane)

musisz zobaczyc jakie masz polaczenie sieciowe

 

bo na serwerach dedykowanych maja 100/mbs

Edytowane przez homeg3289

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...