Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Napisałby ktoś dla mnie wzór po ang.?


squah :')

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka mała prośba. Czy ktoś kto dobrze umie angielski mógłby mi napisać wzór o sprzedanie 3 postaci w LoLu? Byłbym bardzo wdzięczny. Tylko nie używać translatora bo raport poleci :)

Game Over

Opublikowano

@No oczywiście że ticketa, ale ja chcę wzór, a właściwie takie zdania jak: "Witam! Chciałbym sprzedać te 3 postaci:" "Chciałbym je sprzedać ponieważ nie pasują one do mojego stylu gry. "

Chcę wysłać do ang. supportu bo polskiego mogę nie dożyć...

Game Over

Opublikowano

Wydaje mi sie ze polityka sprzedawania postaci sie zmienila jakis czas temu. Teraz jest jak dobrze pamietam limit 2(moze 3) przedmiotow(postac/runa/skin) na konto do sprzedania to raz. Dwa, nie mozna sprzedawac postaci ktora sie ma dluzej niz miesiac na koncie, bo wtedy mowia ze sie nagrales znudzila sie i tak to nie ma.

Opublikowano

Wyślij na polski i tyle, na ang. możesz czekać równie długo jak na polski.

To zależy od szczęścia i ilości zgłoszeń, które muszą rozpatrzyć.

Opublikowano

Do tego teraz opracowują nowy system w którym będziesz mógł sam sobie sprzedać w grze 3 przedmioty/postacie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...