Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Server minecraft 20sl - NO PREMIUM / PREMIUM - 3 pierwsze osoby dostają stack diamentów,


WWPDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngJedyny taki server na świecieDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s4.fiberhost.pl:24030

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Dużo ^ ^

1337425578-U363900.png

Założyciele - _RaQu_, Stande

1337425590-U363900.png

Wszystko na serverze.

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

Zaraz będzie wszystko poczekajcie .. Przedłużamy do 13:00 Przepraszamy za wszystko, nie wyrobimy sie .

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

Te posty pozytywne chyba sobie sami piszecie -_- serwer totalne dno admini w gildiach i na spawnie cos takiego : Najlepsze gildie 1:blabla jakas tam nazwa(gildia admina ofc) 2:blabla...(Tez gildia admina).

Wiec c oto ma do **** być... + na serwerze sami hakerzy latają.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Te posty pozytywne chyba sobie sami piszecie -_- serwer totalne dno admini w gildiach i na spawnie cos takiego : Najlepsze gildie 1:blabla jakas tam nazwa(gildia admina ofc) 2:blabla...(Tez gildia admina).

Wiec c oto ma do **** być... + na serwerze sami hakerzy latają.

 

Innym sie podoba innym nie, nie chcesz nie graj . Zrób swój server i zobaczymy jak będziecie wy grać, pewnie wszyscy z adminami .

 

 

Jedynym cheaterem byłeś ty bo się skarżyli że na nodusie latasz ..

52718291273710441791.jpg

Opublikowano

Serwer dno a poza tym odniosę się do wypowiedzi WWPDS

Innym sie podoba innym nie, nie chcesz nie graj . Zrób swój server i zobaczymy jak będziecie wy grać, pewnie wszyscy z adminami .

 

 

Jedynym cheaterem byłeś ty bo się skarżyli że na nodusie latasz ..

kiedy jeszcze nie miałeś tego serwera grałeś na moim i tam to było nodus to minimum co używałeś i z kolegami sobie itemy kopiowaliście ale teraz już kopiowanie na szczęście zablokowałem a jak ty nie umiesz wgrać anticheath to twój problem.

A ogólnie jak już pisałem serwer dno.

Opublikowano

Serwer dno a poza tym odniosę się do wypowiedzi WWPDS kiedy jeszcze nie miałeś tego serwera grałeś na moim i tam to było nodus to minimum co używałeś i z kolegami sobie itemy kopiowaliście ale teraz już kopiowanie na szczęście zablokowałem a jak ty nie umiesz wgrać anticheath to twój problem.

A ogólnie jak już pisałem serwer dno.

 

 

Aha, a ty nie lepszy, dawales graczom eq, budowales im bazy na gamemodzie ... Dlatego twoj serv upadł,

52718291273710441791.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...