Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][HOT][Litery minecrafta po polsku][Działa][1.3.2][V0.1]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy chcesz takie litery po PL ???

http://zapodaj.net/71d6bd8278dce.bmp.html

Dałem w kodzie bo trochę wielkie zdjęcie

:D

 

Nic prostszego patrz zdjęcie :]

http://zapodaj.net/f532b705209d3.bmp.html

 

I jak ???

 

Wszystko zrobiłem ja więc jeśli ktoś będzie to publikował albo coś zmieniał to i tak poznam moje spolszczenie !!!

Robiłem to troszkę długo ponad 2,5 h może mieć parę błędów jak będzie jakiś to zgłaszać poprawie to w następnej wersji !!!

Dużym minusem jest to że nie wykrywa polskich znaków.

Dobra chyba to wszystko to jeśli wam się spodoba dajcie Lubię to da mi motywacje do dalyszch wersji.

 

 

Teraz instalacja !!!

 

Krok 1.

Usuwamy w minecraft.jar folder META-INF

 

Krok 2.

Pobieramy moje spolszczenie.

 

Krok 3.

Plik en_US.lang wklejamy do minecraft.jar do folderu lang

 

Krok 4.

Jeśli wszystko zrobiliśmy odpalamy MineCraft'a i wybieramy język [English (US)]

 

To chyba wszystko :]

- zgłaszać błędy

- mówcie poprawki (np. bruk na kruchy kamień) lub inne :D

- i miłego grania :)

 

DL

http://speedy.sh/YB2fG/en-US.lang

 

Skan

https://www.virustotal.com/file/2ec81f2b6c0ff25c3bc5347ce67b0ec053a9399dacd1447ac0690f694b7e7deb/analysis/1345795939/

 

I tak od siebie na tym Texture-Packu ładniej wyglądają napisy !!!

 

Textur

http://speedy.sh/rVNYu/faithful32pack.zip

 

Pozdrowienia dla całego MPCforum.pl

Opublikowano

Jest spolszczenie wystarczy wejść w opcję > languages > Polski

 

Przynajmniej tak było na 1.2.5.

 

Tak, ale tutaj masz wszystke itery polskie (ł,ż,ę,ą) itp.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

sensus12 ale to jest prawdziwa texturka liter minecrafta taka jaka była pierwsza polska jest zniekształcona :D

 

GetFun w tej akurat nie wykrywa polskich znaków :( ale spróbuje to zrobić takto będzie PRO :D

Opublikowano

Mhm a nie prościej wyciągnąć z lang plik en_US i pl_PL i zawartość pl_PL wkleić do en_US. Następnie dodać nasz en_US do lang. I masz ten sam efekt.

Opublikowano

Tak dokładnie o to chodziło :]

 

Julez ale cały jakbym wkleił to wszędzie by były dziwne znaki ponieważ angelska czcionka nie wykyrwa polskich znaków :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...