Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][BOT] Speedlvlers VIP COMBINED v4.1 (PLVL+KILL+ZOMBIEDINARBOT) [NoMenu/Menu][32+64]


Rek0n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319567765-U339575.png

[22.08] Speedlvlers VIP COMBINED v4.1 (PLVL+KILL+ZOMBIEDINARBOT) [NoMenu/Menu][32+64]

1319567773-U339575.png

KILLER: KATANA
OPFER: KNUCKELS


FIXXED CPU PROBLEM!!!
23.08-29.08 HOLIDAY= No Hacks!
v1: - 2 in 1: Killbot und Lvlbot in einem
- Killverhältnis geadded
- Derbaran und Niu entscheiden nun nicht mehr über Killer/Opfer
- 0 Delay geadded für Plvlbot
- Crashes fixxed und Fremdprogramm fixxed
- NEUE PACKMETHODE
v2: - Updated
v3: - ADDED ZOMBIEDINARBOT
v4: - ADDED:
- UNLIMITED AMMO
- INVISILBE (NO ZOMBIE DAMAGE)
- AUTO 3rd SLOT
- ONLY HEADSHOTS (DOUBLE POINTS)
- FIXXED NFD!!!
- FIXXED CPU Problem!!!
v4.1 - Updated!

1319567775-U339575.png

cs5nwfch13yp.png

1319567779-U339575.png

Windows 7 x64, Windows XP x32

1319567771-U339575.png

https://www.virustotal.com/file/784ad16f6804a14bb8d6baf78718ca661e7d0fc69fd4aadcd8b66965ce341f92/analysis/1345789763/

SAMA DLL

https://www.virustotal.com/file/02f9f6fa83a8f10ea069c126c8b712a8c168fce35d834adddad47ef29bc6843e/analysis/1345789936/

1319567762-U339575.png

http://ul.to/9uw63sxt

SAMA DLL

http://ul.to/7htkjz99

Opublikowano

Gembura Nie możesz sie zarejestrować?? Co do hacka to bardzo dobry jak dla mnie robisz najlepsze hacki +

Jeżeli pomogłem daj Like ^^

 

WarRock ForEva!

Opublikowano

Gembura Nie możesz sie zarejestrować?? Co do hacka to bardzo dobry jak dla mnie robisz najlepsze hacki +

 

 

Kret*nie... ja już nie wytrzymam... nie umiecie czytać opisów hacków... Wszystkie hacki jakie Rek0n wystawia na forum NIE są JEGO AUTORSTWA.

 

 

ToP@ Bot działa...na WIN XP 32 bit ale ss jest trochę nie do końca prawdziwy ( nie o to mi chodzi ) Wiem że go zrobiłeś... ale jest przedstawiony na koncie 6 - 7 - 8 lvl . A tam EXP idzie o wiele szbciej niz np. na 21

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Dlaczego mi nie działa mam windows 7 64 bit.Włanczam przez admistratora jak się włancza warrock to nie ma menu hacku.

ThisIsFan_eune_10_6_logo.png

Opublikowano

Ja pier*ole kolego jesteś zajebisty lap like

TA!

Hack to jest coś pięknego. Hack daje mi wiele możliwości bycia lepszym od najlepszych !!!

Opublikowano

nie wiem czemu ale bota mi nie pokazuje. pobrałem sobie inicjator od adrenaliny wszystko piknie pod niego zrobiłem w inicjatorze pisze mi działa ale na grze nic klikam insert żeby sprawdzić czy nie jest zminimalizowani ale nic. Mam windows vista x32 , microsoft net framework 3,5 i 4,0 Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable (x86) no i lipa. Wiecie czy jeszcze można coś zrobić?

 

 

@Edit

Próbowałem tez hacka odpalać jako administrator ale nic

TA!

Hack to jest coś pięknego. Hack daje mi wiele możliwości bycia lepszym od najlepszych !!!

Opublikowano

Hack prawdopodobnie nie obsługuje Visty.

Przykro mi. Jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to napisz na moje gg albo PW.

1357040469-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...