Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Dedyk] Elite-Fighters.eu MT2 - Tylko dla wytrwałych!


dram

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla Moderatorów:

 

mod1.png

mod2.png

 

 

 

baner.png

 

Witajcie. Mam przyjemność zapowiedzieć wspaniały serwer Elite-Fighters.eu MT2 który wystartuje z dnia na dzień!

Wstępnie 24-sierpnia 2012. Czyli dzisiaj godzina 18.00

 

Ważne Linki :

 

Strona główna:


www.metin2.elite-fighters.eu

 

Rejestracja:

http://metin2.elite-fighters.eu/reg.php

 

Download:

http://metin2.elite-fighters.eu/down.php

 

Informacje Podstawowe :

Typ Serwera: Medium/Hard

Exp: 200%

Drop: 250%

Yangi: 250%

Max LVL: 250

Max Statystyki: 125

6/7 bonus: NIE

Ulepszacze: Tak, ale tylko specjalnymi przedmiotami. Więcej informacji zamieszczę poniżej.

 

Skille:

 

Książeczki kupujemy od instruktorów.

Rady pustelnika i zwoje egzorcyzmu dropimy z metinów.

Kamienie duchowe również dropimy z metinów.

Ulepszacze:

 

Tak, tak. Ulepszacze są do zdobycia dla każdego. Większość ulepszaczy lecą ze WSZYSTKICH potworów na serwerze. Część leci z szczególnych potworów, bossów oraz metków.

Ulepszacze potrzebne są do ulepszenia wszystkich cennych przedmiotów. (Ale spokojnie nie jest taki hard, zwłaszcza że ze spotu w dt leci dość dużo

:))

 

 

Metiny:

 

Dla mnie Metiny w grze Metin były czymś nieodzownym, jak gra METIN ma nie opierać się na kluczowych Metinach?

Z Metinów możemy wyłowić ciekawe, cenne a zarazem niezbędne przedmioty. Bijąc Metiny wypadają potwory, a z potworów jak wcześniej wspomniałem ulepszacze - czyli podwójna korzyść.

  • Sztabki (od 50k do 2 MLN)
  • Ulepszacz(e)
  • Zaczarowania przedmiotu
  • Wzmocnienia przedmiotu
  • Kamienie duchowe
  • Bronie 65(tylko z trudniejszych metinów)
  • Fasolki Żen
  • Zwoje egzorcyzmu
  • Rady pustelnika
  • Wiele innych wartościowych przedmiotów. Zapraszam do przekonania się w grze.

Pragnę wspomnieć ,że są 4 CHANNELE. Więc metków nie będzie jak na lekarstwo. A na nowych mapach Metiny są na wyższe poziomy,

więc każdy lvl będzie mógł bić metiny.

 

Uzbrojenie:

 

Przygotowałem:

4-5 rodzajów broni dla każdej klasy.

4-5 rodzajów zbroi dla każdej klasy.

5 rozdajów hełmów dla każdej klasy.

Dodatkowo bransoletki, naszyjniki(pvp i pvm), kolczyki, buty(pvp i pvm).

Wszystkie atrybuty bonusów czyli wartość ataku, obrona oraz bonusy wbudowane zostały napisane PRZEZEMNIE.

Żadnych gotowców. Spytajcie moje palce i oczy z pewnością to potwierdzą!

(dla ścisłości modele/ikony są w większości gotowe kilka jest naszych autorskich)

 

Na zdjęciu kilka przykładowych ulepszeń przedmiotów oraz ulepszaczy.

 

itemki.png

 

Mam nadzieje ,że zauważyliście iż kamienie duchowe można łączyć, a podczas czytania ich nic się nie "buguje".

 

Dungeony:

Na pokładzie mamy dwa dungeony (na razie - spokojnie z czasem przybędzie

:))

1. Wszystkim znane DT.

2. Autorska wieża KU-DU.

Na innym serwerze jej nie spotkasz!

 

Bronie 75:

 

Zdobycie broni na lvl 75 nie należy do najłatwiejszych bowiem, lecą one tylko z bossów (począwszy od ripera).

 

Dwa nowe KD(masakry +5 (15% ludzi) oraz paranoi +5 odpornośc na magię 10 %) oraz Eliksiry:

 

i3.png

 

Handlarze:

 

h1.pngh2.pngh3.pngh4.png

 

 

Itemki na start:

 

i1.pngi2.png

 

Bony:

 

HP: 1000/1500/2000/3000

Siła/int/zr/wital: 6/8/12/15

Silny przeciwko (nieumarłym/ ku-du): 8/10/20

Odpornosc na (miecze/strzaly itp): 6/10/20

Krytyk/penetracja: 5/10

 

Pełne odzwierciedlenie rzeczywistości :

 

Dokładnie tak! Dzięki autorskiemu skryptowi możesz być pewien ,że wartości z klienta są takie same jak na serwerze!

(LVL-e mobów,nazwy / Kucie przedmiotów, wartości ataku itp)

 

Wisienka na torcie - patcher:

 

Tak, dokładnie ! Dla tych którzy zapominają aktualizować klienta patcher zrobi to za nich!

 

p.png

 

 

 

Od autora:

Serwer który zaprezentowałem to serwer moich marzeń. Nigdy nie spodziewałem się ,że kiedyś nadejdzie ta chwila.

 

Serwer nie jest najłatwiejszy - to prawda. Na serwerze można w dosyć łatwy sposób zarobić - też prawda.

Ale ten serwer stawia wyzwanie - wyzwanie które tylko nieliczni potrafią je pokonać.

Serwer jest skierowany do osób które lubią expić,zarabiać i chodzić na nocne wyprawy. Ale nie dla osób które płaczą bo im kowal ITEM spalił.

 

 

Jeżeli uważasz ,że serwer jest za trudny to się MYLISZ. Serwer nie jest za trudny, tylko ty nie jesteś na tyle dobry aby stawić mu czoło!

U nas nie spotkasz gry 4fun, easy ani "fri items". To serwer tylko dla ludzi którzy potrafią walczyć - walczyć o swoje!

 

To MY ELITARNI WOJOWNICY - ŁACZMY SIĘ!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Słaba,prezka mało info,nie ma oprawy graficznej,serwer też nie należy do najlepszych ;)

Na serwach ------------------- kaN


Opublikowano

Małe info nie zagram

sygnamz.png

Start serwera 24.08.2012r.

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj i twórz świat razem z nami - Reinor.pl

Opublikowano

dodaj jakie bony zeby byly chociaz 8/10/15 lub 10/12/15 to bym zagral a jak inaczej to nie

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

@up. zgadza się zapomniałem o tym.

 

Już dodane bony, handlarze oraz itemki na start.

 

Najmocniej przepraszam wszystkich :(

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@up nic mi nie wysłałeś na pw.

Patcher - już jest. Klienta nie będzie gdyż patcher jest najbardziej aktualn. - Wrzucamy do klienta metin, odpalamy patcher ,a on zrobi resztę :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@up Nie ważne do jakiego - każdy działa :) Ważne aby był to metin i tyle :)

 

@mathew

Wiadomo. Pewnie jesteś jednym z tych graczy którzy plączą bo im item kowal spalił. Z tego co widzę to wszystko masz dostępne w handlarzach na tym reinorze. A jak trzeba cos samemu zdobyć to wymiękasz :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...