Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ściągnąć pełna wersje RPGMaker VX Ace


Sheden

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O programie:

RPG Maker VX przez wielu użytkowników jest nazwanym połączeniem RPG 2000 z RPGXP, bądź RPG95 z RPGXP. Walka w RPGVX wygląda tak jak w RPG 2000, jednak różnicą jest tło walki, gdzie zamiast otoczenia, mamy 'rozmytą mapkę', jednak jak ktoś po główkuje trochę przy języku ruby, pewnie będzie w stanie to zmienić na dawniejszy efekt. Wykorzystuje 24 bit kolorów, oraz posiada dziwną rozdzielczość ekranu (544x416). Ta wersja programu najbardziej podchodzi najnowszym (młodym, świeżym) użytkownikom RPG Makera, gdyż ci starsi co zostali przy RPG 2000/2003, wolą już nie zmieniać środowiska.

 

Cechy charakterystyczne dla programu:

  • Rozdzielczość ekranu: 544x416
  • System walki: RPG 95/RPG 2000 na 'rozmytych mapkach'
  • 24 bit kolorów
  • język programowania Ruby
  • format plików graficznych: JPG, BMP, PNG, XYZ
  • format plików dźwiękowych: MID, WAV, MP3, OGG, WMA

Minimalne wymagania:

 

OS : Microsoft? Windows?Xp/Vista/2000

CPU : MMX Pentium?III 1.0 GHz

Obraz : Rozdzielczość ekranu 1024x768

Dźwięk : SoundBlaster-lub karte, która odpowiada SounBlasterowi

Ram : 256 MB lub więcej

Wolnego miejsca: 100 MB

 

Zalecane wymagania:

 

CPU : MMX Pentium?4 2.0 GHz

Ram : 512 MB lub więcej

 

najpierw ściągamy program ze strony:

http://www.rpgmaker.pl/?co=download&typ=programy

 

Potem wszystkie dodatki które mamy podane poniżej (dla ułomnych przypominam że oczywiście chodzi o najnowszą wersje VX Ace oraz wszystkie "downloady" są podane pod pogrubionymi nazwami). Nastepnie uruchamiamy program i wyskakuję nam okienko rejestracji i właśnie, najważniejsze jest, to jaki wpisujemy CD-KEY. W tym przypadku jest to uniwersalny kod który odkryłem niedawno:

IDONT-HAVEA-PRODU-CTKEY-ISOK?

 

Wpisujemy go i cieszymy się nowym programem do tworzenia gier :)

 

Pozdrawiam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...