Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][start 25.08.12]Najlepszy serwer survival! Czysty survival bez pluginow! Zapraszam!


lurek260696

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: Fedorian survival

 

IP serwera: s25.mineserv.eu:35856

 

B.png

Rodzaj Serwera: Survival

 

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:10

 

Biala Lista: Nie

Nether: Tak

Pluginy: Prawie zaden!

 

C.png

Jest to czysty serwer typu survival! Prawie 0 pluginow oznacza wymagania stawiane graczom!

Walcz o miano mistrza survivalu! Nie musze chyba opisywać tego typu serwera!

 

Jeżeli chcecie, piszcie w komentarzach jakie pluginy maja byc dodane a jakie pod zadnym pozorem nie moga sie znalezc na serwerze!

 

Planujemy robić dużo eventów typu gather, w których musimy zbierać surowce nadane przez administratora.

Osoba która jako pierwsza zdobędzie materiały, otrzymuje nagrodę.

 

Nagrody dla najlepszych:

-Ochrona domu (normalny gracz jej nie ma)

-Dodatkowe złoto

-Tytuł na serwerze

 

Lista pluginow ktore moglyby się znaleźć:

-Authme (pewniak)

 

 

Komentujcie swoim zdaniem na temat serwera! Start już 25.08.12

 

 

Szukamy administratorów i moderatorów!

Jeśli chcesz zostać jednym z nich napisz po tematem dane ze wzoru:

Imię:

Wiek:

Nick na serwerze:

Czym byś chciał się zająć:

Kilka słów o sobie:

 

 

Instrukcja Rejestracji na serwerze:

 

 

 

1. Wciskamy T i w oknie czatu wpisujemy /register haslo haslo,

 

gdzie haslo mozemy zastapic swoim wymyslonym np.

/register lurek260696 lurek260696

 

2.Za każdym razem jak wejdziemy na serwer system poprosi nas o zalogowanie się. Tym razem wpisujemy /login haslo , gdzie haslo zostalo wymyslone przez nas.

np. /login lurek260696

 

Po dokonaniu rejestracji, wychodzimy z serwera i wchodzimy. Już tylko się logujemy i mozemy grac.

gen.png

 

 

Na serwerze jest możliwość sprzedawania surowców. Nie można ich kupić, jednie sprzedać administratorowi. Za uzbierane pieniądze,

można kupić sobie kolorowy nick. Kosz jednej kolorowej litery nicku to 10 tysięcy.

Przy kupowaniu kolorowych literek podajemy kolor jaki chcemy miec.

np nick lurek260696 = 11 znakow x 10tysiecy = 110 tysiecy

Więcej informacji u jednego z administratorow serwera.

SYGNATURA NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ REGULAMINU.

Opublikowano

Już teraz można testować serwer. Wgrane pluginy to

 

-Authme (sluzy do rejestracji)

-Jobs (zeby sie tak nie nudzilo)

-waluta na serwerze (ale póki co nie idzie nic kupic)

SYGNATURA NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ REGULAMINU.

Opublikowano

Imię:Jakub

Wiek:12

Nick na serwerze:NezI

Czym byś chciał się zająć:chcialbym budowac rózne buudowle na servie

Kilka słów o sobie:umie dawac dzialki na servie i bardzo chce byc adminem lub modem bo lubie latac i chce budowac

Opublikowano

Imię: Daniel

 

Wiek: 15(niedługo 16)

 

Nick na serwerze: Hotarrti

 

Czym byś chciał się zająć: Chce zostać adminem - znowu ;p

 

Kilka słów o sobie: Jestem ogarnienty , znam komendy , umiem obsługiwać WE i Voxela , na 2 serverach byłem adminem a na 1 moderatorem więc mam troche doświadczenie no i moge poświećić sporo czasu na gre(do 8h na dzień).

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...