Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KWADRATOWA MASAKRA - Kanciasta Wyżyna


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

akiś czas temu obejrzałem sobie całą serie Kanciastej Doliny od CTSG jeszcze raz.

Pomyślałem że fajnie by było założyć taki serwer dla graczy którzy nie są wielkimi Youtuberami ...

 

 

Gra będzie toczyła się w trybie Survival na poziomie trudności Easy / Normal.

 

Razem z innymi osobami bedziecie mogli realizować swoje własne budynki.

Pluginów będzie jak najmniej , tylko te podstawowe które są według mnie potrzebne.

Czyli Essentials , AutchMe i LWC. Na serwerze nie będzie cuboidów dzięki czemu poczzujemy się jak na singleplayer.

Nikt nie będzie grał na trybie gry Creativ a ty będziesz mógł bydować się gdzie chcesz , oczywiście nie przeszkadzając nikomu :)

 

Każdy tzw. Griefer zostanie automatycznie wyrzucony z Whitelist'y

 

 

 

Sloty - 30

Osób na WL - 50 / 80

Hosting serwera - Slotowy ( Slotex.pl )

Nether - Tak

PvP - Nie

 

 

 

Kiedy zaczynamy ?

O 21.00 dzisiaj ! Czyli za 30 minut ... ( 23.08.2012 )

 

Aby zagrać na serwerze należy napisac podanie w odpowiedzi w tym temacie.

Odpowiedź uzuskacie tutaj.

 

 

Wiek :

Nick :

Staż w Minecraft / MultiPlayer :

Dlaczego ty :

Imie :

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :

Kilka zdań o sobie :

 

 

O mnie :)

 

 

Wiek : 13

Nick : Delicyous

Staż w Minecraft / MultiPlayer : 1 rok / 7 miesięcy :)

Dlaczego ty : To ja was zapraszam :)

Imie : Kmail

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) :Mam - kamil25421

Kilka zdań o sobie : Uwielbiam gry komputerowe i jestem także webmasterem. Posiadam własne strony internetowe oraz serwery.

W tym momencie posiadam 2 serwery 50 slotowy RP ( w przebudowie ) i ten właśnie na którym zaczynamy grę :)

Opublikowano

Wiek : 17

Nick : Dymot0

Staż w Minecraft / MultiPlayer : ponad rok

Dlaczego ty : Lubie grać w mc i jestem ogarniety

Imie : Kamil

Skype (mam / nie mam [jeżeli mam to podaj]) : mendoza1291

Kilka zdań o sobie : Mam na imie Kamil mam 17 lat i interesuje sie grafika komputerowa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...