Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Sposoby na złoto i perły


Ubytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam sposoby jak pozyskać perły i złoto.

Złoto

 

Zabijać potwory.Kilka godzin i masz na elitę.

Dobrym sposobem na złoto jest bicie NPC.

Najlepiej topić 'Esmeralda', ponieważ za nie dostaje się bardzo dużo w porównaniu do innych 'nisko poziomowych botów'. Czyli duży zysk na małej mapie ;)

Następny sposób to pergaminy.Za dużo z nich nie zyskasz, ale jakieś grosze tak (zależy z czego robisz).

Przy wypływie na graczy nie zapomnij abordażować :)

Zawsze te 10% złota jest w kieszeni (zależy ile dany gracz ma złota)

 

 

 

Perły

 

Możesz topić Amarteasu/Behemota (duży zysk).

W wolnym czasie rób ankiety, bo to dobry sposób na perły.Szczegóły tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/702004-tutdarmowe-perly/

Każdemu znane błyskotki.Z nich otrzymasz 50-200 pereł.

 

Zapomniałem czegoś ? Napisz

1375884335-U390809.png

Blue Member

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ty grałeś kiedykolwiek w seafight ?

1. Sposób dla początkujących "topić Esmeraldy" ... ? Te NPC są od map 11/x ...

2. Dobry jesteś jak robisz pergi żeby dostać złoto ...

3. Za aborda 10% nie 5%...

4. Amaterasu/Behemot ( jako NPC ) nie jest opłacalny, chyba że masz zbugowanego szrapnela .

 

Pozdro.

Opublikowano

Poprawione.

Gram w tą grę od bardzo dawna.

Na B. i A. możesz tyle zarobić, że ho ho. Tak, musisz walić ze szrapneli <_<

1375884335-U390809.png

Blue Member

Opublikowano

Nie ośmieszajcie się bo Ubytek gra już w sporo czasu w tą grę czyli : SeaFight. I wie co i jak. I tyle wam jeszcze poprawię że z pergaminów mało co zarobicie tego złota :P Trzeba też kupić dużo kul pustych więc marne grosze z tego wyzyskacie. 50 000 kul pustych kosztuje 1.500.000 złota tak? tyle dostaniecie za Pannę ! a na cały pergamin z pustaka potrzebujecie okoł 150 tyś kul! I nie wciskajcie że tak da się zarobić ;) Mówię to co wiem .

Pozdrawiam! :)

Opublikowano

Witam posiadam buga na szrapnela, zbugowane pokłady, podstawe, złoto ? Szukam Buga na Darmowe Kryształy i Mojo, Darmowe Przetalentowywanie oraz Szybki bug na złoto[ Ten 2 ]!!!

 

Pisz GG: 44417167

 

 

 

No i co nabijaczu postów ? Myślisz że w ten jeden głupi sposób narobisz postów ? I tak już masz te zgłoszenie to nie licz na jakieś zyski. Te MPC naprawdę już nie przypomina normalnego forum.

Pozdrawiam! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...