Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Kupiliśmy broń na stronie i jej nie ma


p4blo01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiliśmy broń na stronie i jej nie mamy ?

 

Pierwszym krokiem będzie czeba wejść w is i dać inventory :

 

 

 

Drugim krokiem będzie czeba nacisnąć inventory i dać Out Box

 

 

 

 

I ostatni krok to naciskamy na Out Box i jest tam broń np tmp9 i dajemy invetory i już mamy broń .

post-356231-0-33452700-1345715557_thumb.jpg

post-356231-0-83467500-1345715624_thumb.jpg

post-356231-0-64509200-1345716249_thumb.jpg

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Tutek przydatny tylko dla nielicznych leni którzy chcą mieć wszystko gotowe, i co najwyżej powiedziane krok po kroku co trzeba zrobić :P

No a za to że chociaż zrobiłeś ss'y a nie sam opis łap Lajka :P

 

PS: Jak tak dalej pójdzie to niedługo będziemy tu mieli tut jak zrobić skrót wr na pulpicie... :ninja: (jbc p4bl01 to nie jest do Cb tylko tak ogólnie mówię :P )

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Tutek przydatny tylko dla nielicznych leni którzy chcą mieć wszystko gotowe, i co najwyżej powiedziane krok po kroku co trzeba zrobić :P

No a za to że chociaż zrobiłeś ss'y a nie sam opis łap Lajka :P

 

PS: Jak tak dalej pójdzie to niedługo będziemy tu mieli tut jak zrobić skrót wr na pulpicie... :ninja: (jbc p4bl01 to nie jest do Cb tylko tak ogólnie mówię :P )

 

 

 

 

ok ok ;)

1377531174-U173186.png

Opublikowano

A w 1 i 2 pkt dodałeś ss? jeżeli tak to chyba mi się nie w czytują. A co do tego tutka skromny no ale jakiś jest tam prawda? :D. Przyda się na pewno komuś. Leci lajk

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Któryś z kolei tut na ten sam temat... taki sam niedawno zrobiłem TUT. Nie potrzebna druga wersja...

 

Dowód że istniał :

 

 

http://www.mpcforum....i-odbior-broni/

 

 

hahaahaha wszystko krok po kroku to nie udzielaj się jak nie zrozumiałeś

 

 

Sr yza ort pisze z fona

 

 

Top@

 

 

Tut niezbyt przydatny... bo nie wszystko wyjaśnione dokładnie ?

1377531174-U173186.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

No myślę, że dosyć przydatne ; D

A szczególnie dla tych zielonych .

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej gry :)

1357040469-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...