Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Po wpisaniu passów , wyłącza mi metina .


SiwX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ; p

 

 

Mam taki problem , mam spatchowanego metina z dzisiaj ' i chciałem wejść na swój prywatny serwer ( Hamachi ) , wkleiłem launcher do folderu odpalam , wszystko ładnie pięknie , wpisuje swoje dane do konta a tu bum , metin mi sie wyłacza , dodam ze mam serwer na plikach by Badar . Ogólnie to mogę wejść do gry ale tylko na innych klientach lub na MT2PL 2008 .

 

Problem tkwi w tym ze chciałbym zrobić własnego klienta , a wiadomo na dzisiejszym kliencie PL jest wiele rzeczy dodanych ; p .

 

Proszę o pomoc

:)

 

 

P.S - wpisy z syss.er

 

0823 09:08:08511 ::
networkModule.py(line:194) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:130) __pack_import
system.py(line:110) _process_result
introSelect.py(line:23) ?
system.py(line:130) __pack_import
system.py(line:110) _process_result
uiAffectShower.py(line:8) ?
system.py(line:130) __pack_import
system.py(line:110) _process_result
uiToolTip.py(line:314) ?
uiToolTip.py(line:338) ItemToolTip
networkModule.SetSelectCharacterPhase - exceptions.AttributeError:'module' object has no attribute 'APPLY_DEF_GRADE_BONUS'
0823 09:08:08511 :: ============================================================================================================
0823 09:08:08511 :: Abort!!!!

 

 

 

 

@NEW

 

Z problem wyrzej sobie poradziłem ale w 50 % wgrałem nowy launcher i update do ROOT ale teraz jest problem wchodzę do gry pasek dochodzi do końca i nic sie nie dzieje caly czas jest ekran logowania ;/

 

 

@syss.er

 

0823 09:56:16521 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/recuperation/autodrugup_red.mse) Error
0823 09:56:16521 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=267, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/etc/recuperation/autodrugup_red.mse, isCache=1) - Error
0823 09:56:16521 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/recuperation/autodrugup_blue.mse) Error
0823 09:56:16521 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=268, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/etc/recuperation/autodrugup_blue.mse, isCache=1) - Error
0823 09:56:16615 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse) Error
0823 09:56:16615 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=264, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse, isCache=1) - Error
0823 09:56:16615 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse) Error
0823 09:56:16615 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=265, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse, isCache=1) - Error
0823 09:56:16615 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse) Error
0823 09:56:16615 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=266, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse, isCache=1) - Error
0823 09:57:33318 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file_info.cpp(145): File has run-time type tag of 0x8000000f, which doesn't match this version of Granny (0x80000010).  Automatic conversion will be attempted.
0823 09:57:34395 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-1.mse) Error
0823 09:57:34395 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=248, c_szEftAttachBone=Bip01, c_szEftName=D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-1.mse, isCache=0) - Error
0823 09:57:34395 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse) Error
0823 09:57:34395 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=249, c_szEftAttachBone=Bip01, c_szEftName=D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse, isCache=0) - Error
0823 09:57:00637 :: CreateFromMemoryFile: Cannot create texture
0823 09:57:00637 :: CreateFromMemoryFile: Cannot create texture
0823 09:57:00637 :: CreateFromMemoryFile: Cannot create texture
0823 09:57:02843 :: Traceback (most recent call last):
0823 09:57:02844 ::   File "networkModule.py", line 233, in SetGamePhase
0823 09:57:02844 ::   File "game.py", line 98, in __init__
0823 09:57:02844 ::   File "interfaceModule.py", line 262, in MakeInterface
0823 09:57:02844 ::   File "interfaceModule.py", line 130, in __MakeTaskBar
0823 09:57:02844 :: AttributeError
0823 09:57:02844 :: :
0823 09:57:02844 :: 'module' object has no attribute 'ENABLE_ENERGY_SYSTEM'
0823 09:57:02844 ::

site_logo.gif

 

18706.png

Opublikowano

mialem to samo po wlaczeniu launchera (glowa sury) i wpisaniu passow wszystko zanikalo i pojawial sie pulpit pomgla reinstalacja systemu na win7 a mialem wczesiej xp :)

CLICK


34509146887638541386.png

Opublikowano

@UP : Ja mam Windows 7 , teraz to w ogóle maskara z tym klientem nie wiem co i jak , nie da sie wejsc do m1 , cały czas mam to tło ładowania sie paska ;x ...

site_logo.gif

 

18706.png

Opublikowano

@UP Mogłbys mnie oswiecic ? i podac linki jak mozesz , bo nigdzie tego znalezc nie moge a nie wiem o co Ci dokładnie chodzi ;p

site_logo.gif

 

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...