Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak dać Cuboida na Miasto i na działkę daję Like


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaznaczasz obszar siekierką drewnianą i piszesz //expand 50 50 up [50] to wysokość i wysokość w dół

po czym piszesz /region define Ticket0 Teren Ticket'a [Pierwszy Nick A Drugie To Nazwa Terenu]

Liczę Na Like !

Jebnij Like.
1344668628-U671491.jpg

To Nic Nie Kosztuje.
Proszę kochaną Administrację o zdjęcie poziomu ostrzeżeń, choć trochę / dziękuje

Opublikowano

Cuboid na miasto

 

//expand vert (czyli max w góre max w dół)

/region define miasto

 

cuboid dzialki

 

//expand ilewgore ilewdol up (np. 30 15 up)

/region define nazwadzialki nickgracza (np chataglinczera Glinczer)

/region setparent nazwadzialki nazwamiasta (np. chataglinczera miasto)

Opublikowano

Na miasto

 

-//wand

-zaznaczasz dwie przekątne rogów

-wpisujesz //expand (ile_w_gore) up

-wpisujesz //expand (ile_w_dół) down

-wpisujesz /rg define (nazwa_cuba) (nick)

 

Na działkę

-//wand

-zaznaczasz dwie przekątnę działki

-wpisujesz //expand (ile_w_gore) up

-wpisujesz //expand (ile_w_dół) down

-wpisujesz /rg define (nazwa_dzialki) (nick)

-wpisujesz /rg setparent (nazwa_cuba) (nazwa_dzialki)

 

Proste ???

Opublikowano

człowiek ale na motałeś

 

1 //wand daje tylko głupią siekierę z drewna

2 po co piszesz to jak ja już napisałem tylko sobie posty nabijasz

3. prościej //expand 30 15 up a nie napierdalać 2x tą samą komendę

4. widać że z skądś wkleiłeś bo inna czcionka

Opublikowano

wiem że czcionkę się wybiera ale po co piszesz coś co ja już napisałem

 

a po 2 po co jebać się z pisanie 2 razy komendy //expand jak można przykładowo //expand 30 15 up a na miasto//expand vert żeby potem nie było problemów że z góry zalewają komuś domki lawą i spawn :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...