Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam 3-4 dziewczyny do pomocy w budowie serwera 1.3.1 survival


piki245

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak napisalem wyzej szukam :

 

- od 3 do 4 dziewczyn

- zrobimy kasting i ta ktora wygra bedzie adminem

wygra tylko jedna

- od 10 do 16 lat

-mila atmosfera

- hamachi - tak

- ID hamachi : MINECRAFT 5.158.168.79 haslo 123

- IP serwera 5.158.168.79

- MAM wiele map wiec piszcie na hamachi jaka byscie chcieli

 

 

 

ZAPRASZAM

Opublikowano

xxsebaGo skąd wiesz? się nie udzielaj jak nie wiesz... -.-

A tak w ogóle nie ma słowa "chłopacy" są chłopcy, naucz się pisać.

Opublikowano

omg... a tak wogóle ile masz lat ???

 

Robisz tyle błędów, że mozna by było 2 słownik zrobić :/

oto twoje błędy: chlopacy -pisze się chłopcy :/ , kasting - pisze się casting i nie chcieli tylko chciały :/

 

pozatym no ciekawe kto zechce wejść na serwer Hamachi :P skoro chcesz cos takiego zrobic to czemu poszukujesz dziewczyn ???

 

i potwierdzam jesteś ZBOCZEŃCEM bo można było by napisać poszukuję kobiet na admina, ale zresztą kto chciałby wchodzić na serwer Hamachi :/ chyba tylko dzieci neo KTÓRE banuja na all serwerach.

 

 

 

NO POWODZENIA W ŻYCIU z TAKIM PODEJŚCIEM ;/

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

a tak pozatym na survivalu nie buduje się budowli XDD

 

Budowle buduje się na serwerach np. FreeBuild

 

 

Ale survival!!! (Ang. Survival - PRZETRWANIE!!!)

SURVIWALEM nie jest budowa, budowli TYLKO, no nieda sie tego ująć CHODZI O PRZETRWANIE!!!

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Hobby: Wszystko , przyjdzie z czasem ,

zdobędziemy to , co powinno

być nasze ; ]

 

HAHAHAHAHA... :D no normalnie ZARĄBISTE Hobby xD

 

Hobby to coś co się lubi i robi (no tak mniej więcej)

 

A to to bardziej do opisu pasuje XDD

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano
Znajomość komend adma 1-10 ? - 10 : ]

Umiejętność obsługiwania pluginów 1-10 ? - 7-8 ; )

 

 

no bardzo ciekawe znasz all komendy admina tak ???

 

to powiem ci 1 zdanko.

 

JAK NIE UMIESZ OBSLUŻYĆ WSZYSTKICH PLUGINÓW TO NIEZNASZ WSZYSTKICH KOMEND.

 

bo jest plugin co dodaje robienie szklanej Kuli na wpisanie 1 komendy, albo budowa mob areny - do niej też trzeba komend!!!

 

 

Wiec ja niewiem jakie 100% komend znasz xD

 

Co dla cb 100% komend to:

/kick

/ban

/op

/deop

 

xD

 

Niewiem czy ktokolwiek na świecie zna na pamięć all komendy.

Nawet profesjonaliści korzystają z róznych źródeł pomocy.

 

ja też moge znać all komendy.

 

wystarczy, że otworzę przegładarke wejdę na google i WPISZĘ KOMENDĘ: komendy dla admina, najważniejsze komendy itp.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...