Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Czytając ten post jednocześnie akceptujesz zasady, które znajdują się w moim profilu.

_________________________________________________________________________________________________________________

 

Yoyo!

Prezentuję klikacz mojej roboty, który jest troche nabugowany ale chyba da się korzystać. Jeśli nie możesz go wyłączyć to po prostu prawym przyciskiem na ikonkę w tray'u -> Exit. Podczas używania możesz zapauzować skrypt przyciskiem "Delete", i odpauzować tak samo. W "Windows name" należy wpisać wyświetlaną nazwę okna <-- tutaj jest np. Bez tytułu - Notatnik. Nie działa na LCGenericName01. Nie polecam nie wpisywać nic w pole Time, bo troche może zamulić, ale jak kto chce. Specjalne podziękowania dla ludzi z AutoIT.xaa.pl.

g2Amf.jpg


NIE POBIERAĆ BEZ DANIA LAJKA BO CIE NAMIERZĘ I UNICESTWIĘ! ^^

DOWNLOAD:

 

To jest ukryta treść, proszę

SKAN 3/42:

 

To jest ukryta treść, proszę

Miłego używania!

UpdateLog 1.1 >
- teraz działa i dla tych, którzy używali multi przez metodę przeciągania
- literówka przy wpisywaniu nazwy okna

Edytowane przez linoskoczek
Opublikowano

sory, ale gdybym wrzucał swój klikacz na mpc to bym usunoł bugi : )

P.S. najpierw kończy się program, potem wstawia

Opublikowano

Cieszę się, że byś je "usunoł", bo ja je wolałem usunąć. Jeden bug jaki tu jest, to to, że nie da się wyłączyć go gdy program jest w fazie uśpienia (pauza), nie będzie nikomu przeszkadzało.

Opublikowano

sorki za błędy, jestem na komórce i jadę samochodem : )

ale skończony program to skończony : )

Opublikowano

Nie musisz używać. Nie wiedziałem, że na komórce "ą" zmienia się w "o".

 

UpdateLog 1.1 >

- teraz działa i dla tych, którzy używali multi przez metodę przeciągania

- literówka przy wpisywaniu nazwy okna

Opublikowano (edytowane)

Można uruchomić 2 razy tą samą aplikację jednocześnie ^_^

 

Użyj pierwszej funkcji (Potions) i wpisz czas w sekundach no i jeszcze zaznacz Turn On/Off.

Edytowane przez linoskoczek
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Last Chaos] linoClicker - Klikacz hotkey'ów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...