Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Youtube - Jakość filmów


Bradas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

Mam pytanie.. bo mam plan robienia gameplayów z prywatnych serwerów metin2, ale nie wiem czy ta jakość jest dobra.

Mam ekran (laptop) o wymiarach 1366x687 i filmiki w hd 720p nie wyglądają ładnie..

 

Powiedzcie mi czy ten mój filmik dobrze wygląda, i czy ma dobrą jakość.

 

http://www.youtube.com/watch?v=0zENDrrqo3Q&feature=plcp

 

Nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić, żeby była ładniejsza jakość. A może jakość jest dobra, a to wina mojego dużego monitora? ^^

 

 

 

2 pytanie to pyt dot. tagów na youtube.

Taki można wpisywać normalnie, czyli tak:

metin2 prywatny serwer mt2 hack..

 

czy trzeba je jegoś rozdzielać? np tak

metin2,prywatny,serwer,mt2,hack..

 

 

Czekam na odpowiedzi, lajki za norm odp :)

Gość PoweRade™
Opublikowano

Żeby oglądać filmy w hd trzeba także mieć dobry monitor , ale sądząc po filmie to jakoś jest dobra

Opublikowano

Żeby tagi na yputube były poprawne to mam pisać tak:

 metin2 raske mt2 

 

czy tak

 metin2,raske,mt2

 

proszę o odp !! bo mi nie wyszukuje filmiku na yt pomimo tego że pisuje cały jego tytuł.. xD

Opublikowano

Ja wpisaywałem zawsze spacjami, to jest pewne że działa. z przecinkami też powinno : o

<span style="text-shadow: 1px 1px 8px #FF0000; font-weight: lighter; color: #FF0000;">dowolny tekst.</span>

Opublikowano

Cześć.

 

Mam pytanie.. bo mam plan robienia gameplayów z prywatnych serwerów metin2, ale nie wiem czy ta jakość jest dobra.

Mam ekran (laptop) o wymiarach 1366x687 i filmiki w hd 720p nie wyglądają ładnie..

 

Bo z rozdziałki 1366x678 nie zrobisz rozdzielczości hd 1280x720, jak chcesz tak zrobić to odpalasz metina w oknie na rozdzielczości 1280x720, a potem w Sony Vegasie renderujesz na tej samej rozdzielczości i gra gitara.

a_ap_rocky_signature_by_durty530-d5r6scd.jpg

Po za forum nie pomagam! Pomogłem? Daj

LIKE!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...