Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]MultiPoland 1.3.1[Survival][MCMMO+Factions][120 slotów][Non-Premium][24/7][TS3]


MultiPoland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gra tam dużo griefferów ( takich co niszczą ludzką robotę ) a gdy napiszesz do admina Ej admin bo tutaj mi zgrifowali wioske i zabrali ukryte pod ziemia plantacje melonów pewnie mieli x ray ze pod ziemia zobaczyli skad mogli wiedziec ze 100 kratek od domu na poziomie y= 20 około znajduje sie farma ?

Zero reakcji....

Napisał Anonim....

Kilknij tam po prawej lubie to to ci sie wyświetli że lubisz to ! i dostaniesz 1 pkt

Opublikowano

Jakby ktoś chciał normalnie pograć to odradzam, pełno polaczków z full diaxowym setem zabije cię jak wyjdziesz ze spawna, kupa błędów ortograficznych "choc,obczajic" itp. Na serwie na taką ilość osób 0 administracji.. Lipa nie serwer

Opublikowano

Minewiescraft, nigdy taka akcja nie miała miejsca! A nawet jakby była to to jest gra SURVIVALowa więc to jest normalne...

 

JokerrPL, serwer działa już bardzo długi okres czasu, miał swoje wzloty i upadki, ludzie grają całe dnie i noce by mieć PRO EQ więc nie dziw się. A to że są błędy ortograficzne... No cóż, 12-latkom nie przemówisz do rozumu by poszli się uczyć i zeszli z komputera...

 

Informacja: Jesteśmy w TOP10 najlepszych SURVIVAL'owych serwerów w Polsce. Mamy 64(na dzień dzisiejszy) miejsce na liście serwerów GameTracker i wciąż z dnia na dzień pniemy się w górę. W ciągu miesiąca z 2467 awansowaliśmy na 64 miejsce.

Opublikowano

sprawdze jak dobry to dam edit

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH czy admin to jest dziecko lub coś nw gracze na nim są szkoda że niemożna przeklinać :P beznadzieja wychodzisz ded wchodzisz ded wogóle tam chyba nawet niema anty x-raya pozdro kto chce grać na dłuszą mete nie polecam kompletnie gra się znudzi po 1 dniu jak wykopiesz te diaxy w 2 godz a tu podchodzi koleś i cb zabija nw admin dziwny nieodpowiada

4kbucl.png
Opublikowano

Kolego zapraszam na TS3 to porozmawiasz z nami.

Najmłodszy administrator u nas to 17 lat:) A właściciel czyli ja 18.

Serwer istnieje już długo kolego więc ludzie są ubrani więc nie wiem o co ty tak płaczesz a zresztą po twojej wypowiedzi każda osoba chodź trochę inteligentna z czai że twój wiek nie przekracza liczby 13.

Pozdrawiam Ltgray.

Opublikowano

DavMine, miło nam że odwiedziłeś nasz serwer. Kilka sprostowań do twojej wypowiedzi:

 

czy admin to jest dziecko lub coś nw gracze na nim są szkoda że niemożna przeklinać
Po twojej wypowiedzi stwierdzam że masz 14/15 lat i jesteś niewyżyty seksualnie, ale przepraszam o gustach się nie dyskutuje.
beznadzieja wychodzisz ded wchodzisz ded
Tak. To serwer SURVIVAL więc licz się z tym że na każdym kroku czeka cię śmierć. SURVIVAL = PRZETRWANIE.
wogóle tam chyba nawet niema anty x-raya
ANTY X-RAY jest zainstalowany.
pozdro kto chce grać na dłuszą mete nie polecam kompletnie gra się znudzi po 1 dniu jak wykopiesz te diaxy w 2 godz a tu podchodzi koleś i cb zabija
Kolego, gdyby gra się nudziła po jednym/dwóch dniach to ludzie nie graliby tu po miesiące dnie i noce...
admin dziwny nieodpowiada
Administratorzy nie odpowiadają na wszystkie wasze prośby. Uwierz że 60 osób jest na serwerze z czego 30 coś od Ciebie chce... Dodatkowo ogarniamy SPAWN więc nie możemy się potroić by każdemu dogodzić...
Opublikowano

Jak widzimy, admin stara się bardzo dobrze ogarniać i humoru mu nie brakuje - tak samo, jak serwer gracze mają na nim swoje wzloty i upadki, wychodziłem z tego serwera z 5 razy, mówiac "nie gram już tu", wróciłem 4 razy, serwer polecam, bardzo dobry jest, tylko za duzo budowli jak na Survival i Vip troche dostaje zbyt duzo, ale jest ok :)

@edit

 

Troche bugów, np. po wylogowaniu tepa na spawn.

Opublikowano

naxiiking2, dziękować za ciepłe słowa ;) Budowle są tylko na SPAWnie, mieszczą się tam areny do wydarzeń oraz domek. Konta VIP dostają to na co zasługują. Co do błędów na serwerze, dziękuję za wykrywanie ich. Bardzo proszę o raportowanie ich na naszym forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...