Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błąd podczas łączenia z serwerem (własnym)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

mam problem z połączeniem się z własnym serwerem.

 

Jak włączam ./start to wyskakuje

 

log_file_delete_old: stat: No such file or directory

socket_tcp_blind: tcp_socket: Address already in use

 

Nie wiem czy to przeszkadza, bo CH robi się NORM mimo tego błędu, ale nie mogę się połączyć z serwerem.

 

rooty pozmieniałem (wg MegaTutka), pong mam w game i launcherze testtesttesttest, lanuchery mam 2 i na żadnym nie działa. Klient 2010 Metin2.pl.

Opublikowano

A masz może link do tego ? Bo jedyny, który znalazłem jest na hoście, z którego mi się ściąga 10kb/s ;c.

 

Pliki mam od sherera.

 

EDIT: Dobra znalazłem lepszego hosta, za 20 min napiszę, czy coś pomogło.

 

EDIT2: Niestety dalej to samo ;/ Mógłby ktoś napisać ewentualne przyczyny błędu połączenia z serwerem ?

Opublikowano

Z tego co pamiętam w tych plikach skrypt startu miał błędy więc przejrzyj go

>>>> Jakże będą chrząkać warchlaki gdy usłyszą jak cierpiał stary dzik <<<<

Opublikowano

Skrypt startu jest chyba ok (ręcznie startując mam to samo). Nie działa skrypt stopu, ale to nieistotne. Resetowałem już, ale pozabijam te procesy i jeszcze raz zresetuje. Zaraz editnę.

 

EDIT: Dalej to samo ;/ Ale nie mogę killnąc wszystkich procesów.

 

EDIT2: Tu jest zawartość start.sh :

 

xgdvfd.jpg

 

Nie wiem co powinno tu być, wiec nie wiem czy jest dobrze, ale uruchamia się tylko jest ten błąd z 'Address already in use'

 

EDIT3: Dodam, że jak zmieniam w sysinstall IP, to jak wejdę tam drugi raz to ipv4 jest puste. Nie wiem czy tak powinno być.

Opublikowano

Jak wpisuję byle co w oknie logowania (zamiast normalnych danych konta) to też wyskakuje Błąd połączenia z serwerem, czyli tak jakby się z bazą nie łączył (nie widzi, że nie ma takiego konta).

 

EDIT: Problem rozwiązany. Zainstalowałem wszystko od nowa i działa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...