Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Nether [Własne Pliki][Wyrozumiała Administracja[Survival+Frakcje][System VIP]


Matrix128

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

Nazwa serwera: Nether.pl

 

IP serwera: To jest zapowiedź

 

P.png

Rodzaj Serwera: Survival

 

Hosting Serwera: Dedykowany

 

PvP: Tak

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak

 

Premium: Nie

 

Sloty: 50

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

Pluginy: w grze /pl

 

Załoga: H@-kubas123123, Admin Gibalski, Moderator- FreePlay

 

 

D.png

Nasz Sprzęt na którym będzie stał serwer

Sprzęt: Dedykowany

• Procesor: Intel® Core™ i7-2600

• RAM: 32 GB DDR3

• HDD: 2 x 3 TB SATA 6 Gb/s

• Łącze: 1 Gbit connected at 100 Mbit

 

 

Długo pracowaliśmy nad serwerem i mamy nadzieje że się opłaciło pracować nad mapą .Serwer wystartuje do 3 dni bo chcemy zapiąć wszystko na ostatni guzik

 

Posiadamy własne pliki serwerowe

Bardzo Ogarniętą i wyrozumiałą administracje ,która będzie chętna zawsze pomóc

System VIP

Bardzo ładny spawn\\

 

 

Jeśli chodzi o sloty to w każdej chwili możemy powiększyć ich ilość więc miejsca na serwer żeby wbić nie zabraknie

Opublikowano

Mam rozumieć, że akcja serwera toczy się w netherze, tak?

Jak będziemy wykopywać rudy?

Skąd będziemy brać drewno?

Opublikowano

@Up3

Haha

xD

@Topic

Ja również nie mogę się doczekać.

No, no widzę, że zgrany Team, bo jak jest Gibalski to jest zawsze spoko

xD

2004f8x.png

Opublikowano

Tak jutro start :) rano albo po południu dam nową prezentacje bądźcie cierpliwi nie pożałujecie ;d

 

mały opis : Zrobiliśmy średnich rozmiarów spawn jak będzie potrzeba powiększymy go ;) ,

Na spawn będziecie mieli możliwość enchantowania itemów na wysoki poziom oraz jest publiczne zejście do netheru

A resztę zobaczycie :)

Opublikowano

@Up3

Haha

xD

@Topic

Ja również nie mogę się doczekać.

No, no widzę, że zgrany Team, bo jak jest Gibalski to jest zawsze spoko

xD

 

 

Myląca nazwa, przez co nie zagram.

Jak robicie poważny serwer, to pomyślcie nad nazwą. Czasami trzeba zrezygnować z czegoś ( sponsor ), aby ogólna całość wypadła lepiej.

Opublikowano

@Up

Ja nie jestem Adminem, tylko zwykłym Graczem.

Nie zapomnij, że chyba nie tylko tu będzie reklama, Ja tak myślę.

Nie zawsze nazwa świadczy o jakim typie serwer jest.

@Topic

Jeszcze klika godzin do otwarcia!!

2004f8x.png

Opublikowano

1. No fakt, jak każda zapowiedź, serwer zapowiada sie ciekawie.

2. Grałbym, gdyby tylko autor nie kłamał, że ma 32 GB ram, ponieważ to uniosłoby 350 slotów, gdyż nether.pl ma 50 ;)

Opublikowano

1. No fakt, jak każda zapowiedź, serwer zapowiada sie ciekawie.

2. Grałbym, gdyby tylko autor nie kłamał, że ma 32 GB ram, ponieważ to uniosłoby 350 slotów, gdyż nether.pl ma 50 ;)

 

 

@Up

- Nie kłamie ponieważ piszę na zapowiedzi "jeśli będzie potrzeba powiększenia slotów nie ma problemu"

- narazie na test ustawiam 50 slotów mogę jeśli chcesz nawet 300 dać mogę ale nie wiem czy na samym początku będzie tyle graczy

 

@3 Up

Wiele nazw nie ma powiązania z serwerem a jakoś graczom to nie przeszkadza

 

 

http://mine.jargam.es/ strona serwera jest w budowie ale parametry są poprawne to jest strona ze starego serwera ale na tej maszynie będzie stał serwer była ona płacona regularnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...