Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa gra piłkarska PlayFootball (start w piątek)


Esprit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem zaprosić was do nowej gry Via www. Jest ona podobna do footballteam, bo tworzymy w niej swojego piłkarza. Start odbędzie się w piątek 24.08.2012, więc każdy ma szansę na TOP'ke. Reklamuję, bo chcę żeby było jak najwięcej graczy. W temacie można pisać swoje opinie na temat gry, oraz zmawiać się do jakiś drużyn.

 

reklama.png

 

PLAYFOOTBALL to gra o futbolu w której gracz wcieli się w zawodnika którego będzie rozwijał żeby stał on się gwiazdą futbolu, system treningu będzie prosty w tym także trening 2D. Każdy gracz będzie mógł spróbować stworzyć klub na miarę "Barcelony, Realu lub innego z wielkich klubów europejskich" oraz rozbudować stadion o inne budynki i obiekty klubowe. Nowością dla graczy zaawansowanych będą profesje specjalne takie jak - Architekt, Manager oraz Trener. Specjalizacje te będą miały swoje unikalne cechy które pomogą graczom stworzyć wspaniały klub. Nowością będzie wprowadzenie punktów doświadczenia które gracz będzie zdobywał aby rozwinąć daną profesję. PLAYFOOTBALL to gra w której gracze będą mieli możliwość szerokiej gammy interakcji pomiędzy sobą w PLAYFOOTBALL poczujesz się jak gwiazda futbolu.

 

www.playfootball.pl

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Zbieram ludzi do drużyny. Aktualnie mam 7 osób. Planujemy stworzyć zespół, który będzie jednym z najlepszych w grze. Chętni do gry z nami niech piszą do mnie na PW wraz z informacją na jakiej pozycji chcieliby być.

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Mam nadzieję że będzie fajnie :D .Będę obrońcą . Nie mogę się doczekać !!

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...