Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineSky Serwera z modami [Survival+frakcje][Non-premium][Launcher][W-L Off]


Hard-Craft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam tu:

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/708350-minesky-wojny-gildiinon-premiummodyfikacjeoficjalna-reklamacalkiem-nowe-narzedzianowe-itemkilaunchernowe-biomydungeonymaszyny/

Opublikowano

Skoro dodacie Forestry , IC i RP polecam skasować 3 rudy np Coopru/Tinu i dać 1 rudę częstszą. Tak wgl po co chcecie dodac Simple Ores??

 

Propozycja modów:

Advanced Machines - IC

Advanced Solar Panels/Compact Solars - IC

Additional Pipes - BC

Additional BuildCraft Objects - BC

Equivalent Exchange - Why not?

1044853342.jpg
Opublikowano

Skoro dodacie Forestry , IC i RP polecam skasować 3 rudy np Coopru/Tinu i dać 1 rudę częstszą. Tak wgl po co chcecie dodac Simple Ores??

 

Propozycja modów:

Advanced Machines - IC

Advanced Solar Panels/Compact Solars - IC

Additional Pipes - BC

Additional BuildCraft Objects - BC

Equivalent Exchange - Why not?

 

Z tymi rudami pomyśli się co do modów - można je dodać.

Opublikowano

Optifine, EE2 (chociaz duzo itemow do blockowania, ale moge zrobic liste) Teleport pipes, AdvMachines, Rei's minimap, Wireless redstone chicken bone edition, Logistic pipes, Computer craft i extra bees.

9sf1Un9.png

Opublikowano

1.Nom spoko a jak wam idzie ?

2.Wszystko ok ?

3.Podasz listę modów? (czy nic się nie zmieniło )

4.Podasz listę zablokowanych itemów ?

5.Gildie bd za kasę ?

6.All bd mogło zakładać czy tylko vip np. ?

7.Bd vipy i svip do kupienia ?

8.Jak tak to może podasz co dostaną za zakup :)

9.Rekrutacja na jakieś stanowiska jest może on ?

10.Czy admini maja więcej niż 16 lat ?

11.Czy admin ma stalowe nerwy ?

12.Bd banowali od razu czy bd czekać aż ludzie się poprawia xD

Opublikowano

1.Nom spoko a jak wam idzie ?
2.Wszystko ok ?
3.Podasz listę modów? (czy nic się nie zmieniło )
4.Podasz listę zablokowanych itemów ?
5.Gildie bd za kasę ?
6.All bd mogło zakładać czy tylko vip np. ?
7.Bd vipy i svip do kupienia ?
8.Jak tak to może podasz co dostaną za zakup
9.Rekrutacja na jakieś stanowiska jest może on ?
10.Czy admini maja więcej niż 16 lat ?
11.Czy admin ma stalowe nerwy ?
12.Bd banowali od razu czy bd czekać aż ludzie się poprawia

1.Dobrze.

2.Jak najbardziej ^^.

3.Podam przy otwarciu.

4.Nie ma ich dużo wszystko tu opiszę jutro.

5.Nie to nie jest RPG

6.Tak, Wszyscy.

7.Tak serwer musi też na siebie zarabiać.

8.Podane to będzie na stronie.

9.Tak na moderatora

10.Wszyscy +15

11. A jak myslisz?

12. Zalezy od admina.

Opublikowano

Dodaj EE2 to zagram . ; )

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

EE2 to mod dla noobów 2 h i masz all !

Chyba że zablokujecie maszyny do klonowania i zbroje tylko kilof za dużo nie buguje xD !

 

A co do compuder to da się nim klonować za pomocą Disc drivera czy jakoś tak stacji dysków xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...