Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] No-Origin - Wersja Poprawiona.(Działająca) Graj w Battlefield'a 3 Bez Origin.


KulturalnyPan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, sposób ostatni przezemnie był nieprawidłowy wyjaśniony i w tym czasie pojawiła się nowa wersja Origin'a.

Teraz wszystko już będzie działać ponieważ No-Origin jest już zauktulizowany do nowszej wersji.

 

 

Wyjaśnienie Co to jest "No - Origin"

 

No-Origin - jest to pewna aplikacja,dzięki której

nie będziemy musieli grając w battlefield 3 wymagać Origin.

Co za tym idzie ? Zwiększona ilość FP's,płynniejsza rozgrywka

mniejsze zużycie ramu i procesora.

 

Jak to działa ?

 

Aplikacja generuje nam plik do rejestru tzn mały plik

który uruchamimy i zachodzą zmiany w pluginie battlelog'a

Każdy plik jest pod każde konto Origin

 

Czy to jest bezpieczne ?

 

Tak jest to bezpieczne ponieważ nasze hasła są zaszyfrowane.

 

Czy mogę użyć to do innych Gier ?

 

Ta informacja nie jest jeszcze sprawdzona,ale raczej powinno zadziałać.

 

whiy.jpg

 

1. Wybieramy Wersje naszego Origin'a w moim przypadku to Polska

2. Wybieramy Battlefield 3 ale i tak jest już wybrany

3. Nasz Origin ID lub E-Mail

4. Hasło

 

 

juzo.jpg

 

 

Wyskoczy nam komunikat,że zostało pomyślnie zrobione

Czekamy dwie sekundy i pojawi nam się okno do pobrania.

 

 

Zalety :

 

- Wszystko robimy przez stronę !

- Generuje plik do rejestru

- Wszystko jest zaszyfrowane

- Bez problemowo możemy połączyć się z dowolnym serwerem bez Orign'a

- Działa z każdą wersją

- Autorzy aktualizują na bieżąco NoOrigin'a

- Zyskujemy 15-20% więcej fpsów

- Gra staje się płynniejsza

- Słabsze komputery od tej pory będą mogli grać w BF3 z większą ilością Fpsów

- Dostępna polska wersja

- Działa na każdej wersji systemu 64/32 Bit

- Szybki sposób.

 

Strona No-Orign

 

 

 

 

źródło : elitepvpers.com

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...