Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] BetaBot - Najczęściej zdawane pytania


Ubytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam..gorąco.. 8S

Ze względu na dużą ilość zadawanych (często tych samych) pytań postanowiłem napisać ten poradnik.

A dokładniej to spis najczęściej zadawanych pytań oraz do nich.

Nie chcę spamować i powtarzać te same odp. w temacie o tym bocie.

 

Pytania odnośnie BetaBota

 

BetaBot.A co to wgl. jest ?

To testowa wersja bota do Seafight.Działa on na zawsze jak i również jest darmowy.

 

 

Co BetaBot potrafi ?

Jego możliwości:
-Zbieranie błyskotek (Glitters),
-Atakowanie potworów (Monsters) oraz wrogie statki (NPC),
-Lista NPC oraz potworków jakie ma bić oraz z jakiej amunicji,
-Robienie pergaminów,
-Możliwość włączenia prochu i tarcz,
-Zmiana mapy,
-Ustawienia co ma robić po zniszczeniu,
Oraz wiele więcej.

 

 

Skąd mogę go pobrać ?

W tym temacie znajduję się załącznik.Kliknij na niego aby rozpocząć pobieranie:
http://www.mpcforum.pl/topic/666747-bot-seafight-betabot-en-v20-zalacznik/

 

 

W porządku pobrałem go, lecz gdy chce go uruchomić wyskakuje błąd nawiązujący

do .NET Framework.Co mam zrobić ?

Musisz zainstalować .NET Framework 4.0
Link do pobrania:
http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=17851

 

 

Podczas uruchomiania wyskakują mi dziwne błędy np. aplikacja została źle zainicjowana (0xxx)

Co jest nie tak ?

Możliwe, że musisz zainstalować microsoft visual c++ 2008 redistribute.

 

 

Nadal nie mogę uruchomić.Pomysły ?

Wyłącz antywirusa i uruchom jako administrator

 

 

Jak skonfigurować BetaBota ?

Wszystko przedstawia ten film:
http://youtu.be/wwteafupF80

 

 

Gdy wypełniam moje dane klikam login i w logbooku wyświetla się taka informacja:

[16:43:03] - Login.
[16:43:11] - Login to server pl1
[16:43:11] - Login failed!

Co zrobiłem nie tak ?

Są dwa powody tej informacji:
-Źle wpisany login lub hasło
-Brak połączenia z internetem

 

 

Bot wystartował ale gdy pochodzi kilka/kilkanaście minut to na czarnej mapce wszystko oprócz mojego statku znikło, dlaczego ?

Jest to naturalny błąd dla Bota.
Nie martw się, ponieważ gdy mapa zaniknie lub nie będzie się ruszać
to on bd normalnie pływać i wszystko naliczać.To samo tyczy się mini mapy.

 

 

Dlaczego jak wchodzi na pergamin to stoi w miejcu, nie ucieka i nie reperuje się ?

Jest to również wada bota.Niestety nie da się nic na to zaradzić.

 

 

Ustawiłem go na bicie potworów i zaczął atakować chwilę i odpłynął, atakuje i odpływa itd.

Co mam robić ?

Wyłącz, poczekaj chwilę i uruchom go ponownie.

 

 

Na liście NPC można zaznaczyć do atakowania Leviatana, Behemotha, Sunburst, Amarteasu,

choć nie wiem jak się do nich dostać.

Bot nie ma możliwości wejścia na mapę Słońca i Behemotha.

 

 

Próbowałem tych sposobów, lecz nie pomogły.Co zrobić ?

Spróbuj zainstalować wszystkie wersje .NET Framework oraz BB od nowa.
Jeśli to nie zadziała to załóż nowe konto w grze.

 

 

Co jeszcze powinienem wiedzieć ?

Bot działa nawet jeśli pobierasz, czy przeglądasz w internecie.
Jest to niestabilny bot, więc miej na uwadze to, że często mogą pojawiać się błędy typu:
-Stop Bot w logbooku
-Duża ilość dziwnych napisów + Stop Bot (logbook)
-Komunikat typu 'Aplikacja zostanie zamknięta...'

 

 

Kiedy pojawiają się te błędy ? Jak często ?

Mogą się pojawić gdy:
-Skończysz pergamin,
-Zostaniesz zniszczony
-Znienacka,
-Zabraknie kul lub harpunów,
-Utracisz połączenie z internetem,
-Nastąpi restart serwera,
-Wyskoczy komunikat w przeglądarce mówiący o opłaceniu internetu (często to blokada),
-Będzie bardzo przeciążony internet lub niezgodność ip.
-Serwer gry będzie wyłączony (miej na uwadze prace konserwacyjne).
Jak często ?
To zależy.Może za 4 godziny lub 10 godz.
Zwykle to rzadko się pojawiają.

 

Jak zaplanować bocenie ?

To proste.Boć 24/7 
Wybieraj się na mało zaludnione mapy oraz zmieniaj je co jakiś czas.

 

 

Jak z wykrywalnością ?

Obecnie BB jest nie wykrywalny.Można bocić.

 

 

Legenda:

Kolor biały - Pytanie

Kolor zielony - Odpowiedź

 

Informacje o BetaBot:

BB - BetaBot

Wersja: 2.0

Język: Angielski

Wada, która mało jest znana:

Gdy skończy pergamin to zawsze wyskoczy błąd, a jeśli nie to bot nie zrobi kolejnego pergaminu.

 

Poradnik został napisany przeze mnie.Już nie nikt nie może mieć problemów z BetaBotem.

1375884335-U390809.png

Blue Member

Opublikowano

Zainstaluj od nowa NET Framework 4.0 i bota.

Masz włączonego np. avasta ? To wyłącz.

Chyba nie może u ciebie znaleźć jakiegoś pliku.

1375884335-U390809.png

Blue Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...