Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DIFF]Zwiększenie liczby członów w grupie do 15/255.


Comthun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak tak a ty dalej wmawiaj sobie że to twój diff

http://www.mpcforum.pl/topic/694020-diff15-graczy-w-pt/

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/2050319-dif-15-players-group.html

@down 2089

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Boże, kolejny pro koleś który nie szanuje pracy użytkowników na epvp, nawet źródła nie poda.

I jeszcze sobie przywłaszcza zasługi .....

Na pewno like nie dostaniesz .....

Opublikowano

Boże, kolejny pro koleś który nie szanuje pracy użytkowników na epvp, nawet źródła nie poda.

I jeszcze sobie przywłaszcza zasługi .....

Na pewno like nie dostaniesz .....

 

autor tematu mysli, ze to youtube i jak zdobedzie duzo likow to bedzie zarabiał ..

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Opublikowano

1. Podaj źródło

2. Nie przywłaszczaj sobie pracy innych użytkowników z e*pvp

3. Na 100% Nie dostaniesz lajka

4. Po co okłamywać robisz sobie wrogów na MPCForum

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Jeżeli to Twój diff i umiesz pisać diffy to napisz diff na hmm. Status max 135, aby podatek o sprzedasz itemku wynosił 1% A nie 3.

Zobaczymy czy umiesz pisać te diffy ..

Opublikowano

1. Podaj źródło

2. Nie przywłaszczaj sobie pracy innych użytkowników z e*pvp

3. Na 100% Nie dostaniesz lajka

4. Po co okłamywać robisz sobie wrogów na MPCForum

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Jeżeli to Twój diff i umiesz pisać diffy to napisz diff na hmm. Status max 135, aby podatek o sprzedasz itemku wynosił 1% A nie 3.

Zobaczymy czy umiesz pisać te diffy ..

Jak to jego diff a zrobił to na podstawie tego z epvp

to niech da kawałek pseudocodu game gdzie zrobił zmianę.

i ty chciałeś kida

http://www.mpcforum.pl/topic/718372-podaniekid-mt2comthun/

 

@Top

no tak diff działa ale nie jest to diff autora tak jak napisał.

na 255osób nie polecam bo zawalimy cały ekran gry

oczywiście diffa można zmieniać np na 12,20osób itp wystarczy ogarniać liczby w hex

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

cię chłopcze nie popucyło ?? żeby 255luda dawać ;d

idź żryj glebe

Daj +++ jak pomogłem to nie boli ;)

 

 

photo-508875.jpg?_r=1346228684?_r=367a215599c3af8cfbe4b54722a4b1a3

Opublikowano

można by jebnąć w pythonie coś takiego jak lista przyjaciół z wyszukiwaniem ich, bo przeglądanie, szukanie w 255 osób to troszkę męczące =p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...