Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Neveria! [FreeBuild][CSRV][40slot][4GB RAM][AntyXRay][FB][NoCheat][SurvivalGames][Spleef][Parkour][Money for play][MobArena]


Ray1902

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ae39f2931186b.png

Ponowne otwarcie serwera Freebuild Neveria! U nas znajdziesz prawdziwy freebuild!

Czym Ciebie teraz zaskoczymy? Wieloma eventami, pluginami typu MobArena, Survival Games jak i SpleefArena, ogromnymi działkami dla kazdego i nie tylko!

Nie możesz przegapić tego serwera! Na co czekasz? Wejdź już teraz!

 

1-280393-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png

 

IP: s13.csrv.pl:22688

 

Zwierzęta: włączone.

Potwory: włączone (poza miastem).

PvP: tylko na arenie.

Rodzaj: Freebuild.

Hosting: CraftServe.

Sloty: 40

Warpy: las, kopalnia, pustynia.

 

6b7faf35a0391.png

 

Sporo pluginów dla graczy, wiele atrakcji!

Za każdą minute gry masz w banku do odebrania pieniądze!

 

ChairCraft

Orebfuscator

HideStream

Hunger Games Map Generator

Kino

WorldEdit

LavaFurnace

Carz

ColoredSigns

WorldEdit

Vault

PermissionsEx

WorldGuard

TreeAssist

PerformanceMonitor

iConomy

AuthMe

OpenInv

Curseban

Timeismoney

ZavAutoMessager

MobArena

ButtonWarp

Essentials

Jobs

CraftBook

OnlineSigns

LWC

ChestShop

e66b98872171f.png

 

cf9e08ed6f5b2.png

 

2ef37de9f9402.png

 

1e551deef8a9a.png

 

cc2c71adf56ac.png

 

2e18300b08d89.png

 

3a695c446d6ab.png

 

71bf7b254203a.png

 

8781087e2202e.png

 

868af18fdaa1d.png

Opublikowano

Świetny serwer ! Można sobie porozmawiać z administracją, częste eventy.

 

@Info: Napisałem tego posta tylko po to aby był na głównej ;p

Opublikowano

Zapraszam na serwer! Od jutra zaczynają się eventy!

 

O ip ts3 proszę prosić na serwerze :)

Opublikowano

Forum padło, żadnego z adminów nie ma online. A na dodatek Gracze (szczególnie Wokuron) dręczą, glitchują, ustawiają sobie cprivate na drzwiach a na dodatek wyzywają...

Opublikowano

Server jeden z gorszych na jakich gralem. Wiekszosc administracji nie ogarnia ortografii itp. Np. cukieru, chalas, choc(w znaczeniu chodzenia)

 

Zabawny człowiek. :) Wbiłem na serwer i miałem od pełno ludzi skargi, że obrażasz każdego na serwerze i denerwujesz, także Ciebie zbanowałem, wbijałeś na kilkudziesięciu kontach i groziłeś ddosem.

 

Zapraszam na serwer, event!

Opublikowano

Kozacki serwer, naprawdę, zostanie na długo w moich myślach, oby nie padł po 30 miesiącach.

btw.

Pozdrawiam GodTGF'a i oby na swoim serwerze nie zachowywal sie tak samo jak na moim xD

Polecam i zapraszam, Evil_Imam. ;)

Opublikowano

Polecam serwer :3 Cukier można kupić u MissRachel... domek poznacie po białym glucie nad dachem, a z daleka przez moją drewnianą wieżę.

Na serwie się bardzo fajnie gra, administracja jest moim zdaniem ogarnięta, a co do cukieru... to przecież jest dla jaj napisane w ten sposób -.- a ile osób mówi "choć" zamiast "chodź"? Dość dużo i nie tylko na tym serwerze, nie tylko w minecraft -.- jakoś nikt wtedy im uwagi nie zwraca...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...