Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Chcę zacząć grę, ale co się zmieniło ?


PoProstuJarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Z powodu że co jakiś czas, w sumie bardzo często pojawiają się tematy z treścią "Chcę zacząć grać w warrocka po długiej przerwie. ale nie wiem co nowego".. lub tego typu. Postaram się wam przedstawić mniej więcej odpowiedzi na wasze pytania.

Każde pytanie którego tu nie będzie, a będzie w postach niżej dodam..

 

 

Kto teraz prowadzi warrocka ?

Za dawnych czasów jak pewnie wiecie warrocka prowadziła firma G1 (Gamersfirst). Aktualnie warrockiem zajmuje się dosyć znana firma NEXON, znana z takich gier jak Combat Arms czy Vindictus.

 

 

Co lepsze G1, czy Nexon ?

W teraźniejszym czasie ciężko ocenić, nexon ma swoje plusy a ma także minusy. Poczekajmy jeszcze trochę, może nas czymś zaskoczy kochany NEXON.

 

 

Skąd pobrać warrocka ?

 

Na początek :

1. Wchodzimy na stronę


http://en.warrock.nexoneu.com/

2. Logujemy się.

3.Klikamy zakładkę Downoland.

4. Pobieramy po przez obrazek Downoland.

 

Czy hackerów, lagerów i bugów jest tyle samo.

Zacznę od hackerów.

hacki zdarzą się dosuć często, ale moim zdaniem mniej niż na za g1, większy problem jest z OVC

Bugi ?

Kilka usunęli, i kilka dodali ^^

Lagi ?

Większa wina serwerów, niż graczy. Ale są lagi są..

 

JAK KUPIĆ FAMASA ?

Nexon usunął FAMASY. Nie da się ich kupić, chodź ostatnio były okres czasu w którym dało się złapać je.

 

kiedy famas będzie na stronie do kupienia:?

 

NIE WIADOMO : )

 

Co nowego w warrocku ?

Wystarczy spojrzeć na aktualizację, mniej więcej powiem co dodali :

Nowa mapka na zoombie : Day one (marien_

Nowa mapka na dedthmach : Jiufen

Nowe bronie za zabicie zombie na nowej mapce

to chyba tyle z tych fajniejszych.

 

Czy w niku można mieć Duże litery itp ?

 

 

 

Tak można mieć duże litery, można mieć z tego co widziałem to przecinki, drukropki i inne duperele.

 

 

Jeśli czegoś nie dodałem, lub czegoś nie wiecie. Piszcie niżej a dodam. Myślę że dla tych co są po długiej przerwie to się przydać może.

Pozdrawiam oraz zakazuję kopiowania.

Edytowane przez PoProstuJarek
95960628811806457489.jpg

Opublikowano

@2up

Ja nigdy grając w warrock'a nie mialem zadnych lagow i nigdy mi nic nie lagowalo (no chyba ,ze goscie zpingiem 999 ...)

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...