Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineCraft Survival + RPG [WL:NO] [Premium/Non Premium] [1000 Slotów] [Dedyk] [Gift Cody] [Steam Keye] Wszystko na PlayCity.PL


kamilsz123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngMineCraft Survival @ PlayCity.PLDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: PlayCity.PL

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 1000

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Unikatowe Pluginy, które gwarantują tajemniczą i ciekawą grę.

1337425578-U363900.png

[Admin] Siwy, [Moderator] xFlow, [Moderator] DiabloTM

1337425590-U363900.png

Witajcie, chciałbym zaprosić was na najlepszy serwer

MineCraft Survival + RPG (1.3.1)-(1.3.2)!

Posiadamy profesjonalny serwer dedykowany, który utrzyma spokojnie 1200 osób bez lagów

(ilość slotów na naszym serwerze to 1000).

 

Na naszym serwerze jak i forum będą organizowane często konkursy z cennymi nagrodami

(Gift cody,Steam Keys)!

 

Zapraszam wszystkich do rejestracji na forum PlayCity.PL i Grania na naszym serwerze MineCraft PlayCity.PL Pozdrawiam Siwy!

SG.PlayCity.PL <----- Zapraszam Serwer SurvivalGames + FreeBuild 120 Slotow. 1.4.7!

Opublikowano

ip działa serwer pod wersje 1.3.1 1.3.2

PlayCity.PL

25565

SG.PlayCity.PL <----- Zapraszam Serwer SurvivalGames + FreeBuild 120 Slotow. 1.4.7!

Opublikowano

Tak zapraszamy na serwer świetna atmosfera itp jedynie co nam brakuję to graczy na tak wspaniały serwer zawsze jest online minimum 8 Graczy, Zapraszam! Już niebawem startujemy z płatną reklamą serwera!

SG.PlayCity.PL <----- Zapraszam Serwer SurvivalGames + FreeBuild 120 Slotow. 1.4.7!

Opublikowano

Server gowniany jak ich malo , nie polecam grac !!!!!! Co z tego jak 1000 slotow jak jest do dupy , najgorszy na jakim bylem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ADministracja niewdzeczna !!!!!!! 0 pomocy Tylko teksty jak sie niepodoba to wyjdz !!!!! NIE GRAJCIE AN NIM NAJGRSZY SERVER JAKI JEST !!!!!!!

Opublikowano

Pomysł serwer z dupy. Gwarancja "Unikatowe Pluginy, które gwarantują tajemniczą i ciekawą grę." jest mocno przesadzona . Na serwerze nie można założyć frakcji są 2 główne co jest strasznie bezsensowne ze strony frakcji jest zero współpracy każdy buduje swój domek poza siedziba domki przypominają gówno siedziby frakcji też nie wyglądają najlepiej. Krótko mówiąc najgorsze jakie mogą być rozwiązania to są na tym serverze nie wiem czemu administratorzy nazywają to serwerem jak to powinno nazywać się po prostu gównem tak aby osoby które chciały wbić na serwer wiedziały od razu co to jest .

Opublikowano

Server gowniany jak ich malo , nie polecam grac !!!!!! Co z tego jak 1000 slotow jak jest do dupy , najgorszy na jakim bylem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ADministracja niewdzeczna !!!!!!! 0 pomocy Tylko teksty jak sie niepodoba to wyjdz !!!!! NIE GRAJCIE AN NIM NAJGRSZY SERVER JAKI JEST !!!!!!!

Ta wbijasz na serwer i masz wąty, ze serwer zwalony no to Ci piszemy zebys wyszedl jak Ci nie pasi i tyle

 

Pomysł serwer z dupy. Gwarancja "Unikatowe Pluginy, które gwarantują tajemniczą i ciekawą grę." jest mocno przesadzona . Na serwerze nie można założyć frakcji są 2 główne co jest strasznie bezsensowne ze strony frakcji jest zero współpracy każdy buduje swój domek poza siedziba domki przypominają gówno siedziby frakcji też nie wyglądają najlepiej. Krótko mówiąc najgorsze jakie mogą być rozwiązania to są na tym serverze nie wiem czemu administratorzy nazywają to serwerem jak to powinno nazywać się po prostu gównem tak aby osoby które chciały wbić na serwer wiedziały od razu co to jest .

Myslisz, ze jak na survivalach jest? Cala mapa czysciutka NIE.

Opublikowano

No na survivalach na pewno nie jest tak ze admin usuwa frakcje bo musisz dojść do "rzymian" lub "buntowników" i w każdym momencie możesz odejść i bić wszystkich jak ci się podoba. Tak jak mówiłem pomysł z dupy wykonanie pozostawia wiele do życzenia. A co do grywalności na pewno dużej nie będzie bo graj jest porostu bez sensu. Bo nie grasz dla całej swojej grupy czyli dla jednej z tych frakcji tylko grasz sam nie możesz zmieniać siedziby . No po prostu bez sensowna gra do tego wprowadzenie kasy za zabicie i jakiś item shop za ta kasę co jest jeszcze większym błędem. Nie wiem kto wymyślał ten server ale jedno jest pewne na pewno tak nie powinien wyglądać. Oprócz tych 1000 slotów niczego innego tam nie znajdziecie . Nie wspominając już o x-reyu który działa bez zarzutów.

 

Jak na razie najgorszy server jaki się pojawił nie polecam .

Opublikowano

Dobra, gadaliscie ze to jest zjebane, myslelismy, ze wam sie podoba a to wasza opinia rządzi, a wiec to wszystko co napisaliscie zostało poprawione mozeciej juz robic takie gildiie jakie chcecie, cuboidow juz nie bedizemy zakladac ale te co sa to zostana, szczaua!Zapraszam na serwer mam nadzieje, ze juz sie spodoba

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...