Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fedorian [RPG][Frakcje][premium:Nie][PvP:Tak] [WL:Nie][10 slotów]


lurek260696

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A.png

Nazwa serwera: Fedorian

 

IP serwera: s25.mineserv.eu:35856

 

B.png

Rodzaj Serwera: RPG

 

PvP: Tak

Potwory: Tak

Zwierzeta: Tak

Premium: Nie

Sloty:10

 

Biala Lista: Nie

Nether: Nie

Pluginy: Pluginy na survival, Frakcje, McMMO

Załoga: Takifajnynick

 

C.png

Pamiętasz te czasy kiedy serwery survival były naprawdę survival a serwer rpg był rpg? Taki właśnie jest nasz serwer.

Dzialki w miescie sa tlyko dla 12 pierwszych osob, reszta jest zdana tylko na siebie i sztuke przetrwania.

 

Chętni budowniczy zgłaszać się w tym temacie lub pisać na serwerze do mnie.

 

 

Administratorzy na serwerze: TakiFajnyNick (ja), ZiomxD (zaprzyjaźniony administrator).

 

1. Instrukcja Rejestracji na Serwerze.

 

 

 

1. Wciskamy T i w oknie czatu wpisujemy /register haslo haslo,

 

gdzie haslo mozemy zastapic swoim wymyslonym np.

/register lurek260696 lurek260696

 

2.Za każdym razem jak wejdziemy na serwer system poprosi nas o zalogowanie się. Tym razem wpisujemy /login haslo , gdzie haslo zostalo wymyslone przez nas.

np. /login lurek260696

 

 

 

2. Jak otrzymać darmową działkę 10x10?

 

 

Piszemy do administratora serwera, a jeden z nich przydzieli wam działkę. działki rozdawane są w mieście.

 

 

3. jak dostać działkę vip koło spawnu?

 

 

Wchodzimy na stronę:

 

http://mineserv.eu/z...silacz/ra4v8y4"

 

Wysyłamy smsa za 7.38zł na nr 76068 o treści AP.MSV

 

Wpisujemy w opis:

 

działka vip

 

W imie lub nick wpisujemy nick z serwera

 

w kod zwrotny wpisujemy kod który przyszedł smsem na nasz nr telefonu.

 

Działka VIP jest około 3x większa od standardowej.

 

 

 

Zbanowani Gracze:

 

lee06 - proszenie o admina , naleganie wyzywanie.

 

 

 

 

 

SYGNATURA NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ REGULAMINU.

Opublikowano

Polecam server!

Moze malo slotow ale jest ogar

 

Mila administracja ktora nie olewa graczy... Polecam!

 

9/10(bo mało slotów)

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Nie polecam administracja nie umie sprawdzać logów. Możesz rozjebać miasto czym chcesz. Admini słuchają się tylko jak ktoś pisze kłamstwa tyle na temat ;]

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

@up

bo wszystkich ja sciagnelem a ty mnie zbanowałeś

I tak w tym świecie człowiek się odwdzięcza :(

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

@ 2x up - dostałeś bana za naduzywanie administratora, wyzywanie innych graczy. Mam logi i mogę się nimi pochwalić

@ up - mapa rozwalona? spytaj .fenix , on wie o co chodzi. Już jest ok na spawnie non pvp....

SYGNATURA NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ REGULAMINU.

Opublikowano

lurek ciekawe kurwa skąd miałem admina? powiesz mi?

Dostałem jaja ghosta od admina H.. coś tam więc mi nie pierdol że miałem adma,

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...