Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

"Z" - otwiera menu systemowe

"C" - emocje (?)

 

Możesz jeszcze dodać te do EP2 :P

 

"Z" - menu systemowe

"L" - questy

"I" - plecak

"T" - status postaci

"J" - akcje (?)

"K" - skille (?)

"G" - grupa

"M" - mapa

"F" - friendsowie ^^

Edytowane przez linoskoczek
Opublikowano

"Z" - otwiera menu systemowe

"C" - emocje (?)

 

Możesz jeszcze dodać te do EP2 :P

 

"Z" - menu systemowe

"L" - questy

"I" - plecak

"T" - status postaci

"J" - akcje (?)

"K" - skille (?)

"G" - grupa

"M" - mapa

"F" - friendsowie ^^

dziekuje Linuś.

oczywiscie dodalem.

Opublikowano

Co do dołączania do gildii to na Globalach pojawia się możliwość zapraszania członków komendą /g_in "nick"

//Zakaz handlu.

Opublikowano

Co do dołączania do gildii to na Globalach pojawia się możliwość zapraszania członków komendą /g_in "nick"

zwykly gracz moze uzywac? o.O

Opublikowano

Jeśli możesz to rozbuduj trochę pkt. 7.

Do +6 możemy ulepszać kamykami szczęścia(100% szansy),do +12 chaosami(również 100%) i oczywiście dosko,który może być użyty raz na item i daje +1(maksymalny + wepa to 14).

Co do tej szansy niebka na pomyślne wejście to szansa maleje razem z rosnącym plusem na parcie.

Ps.Sorki ,że tak po łepkach. ;p

//Zakaz handlu.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Komendy:

/pvp <- wlacza / wylacza pvp

/g_in "nick" <- zapraszamy kogos do gildii (musimy posiadac przywodce lub oficera gildii)

/g_tp "twoj nick" "nick drugiej osoby" <- dla osob ktore lubia podrozowac

/g_banperm "nick" <-dla wyjątkowych osób.

 

Haha,jednak ktoś to przepisał,czy ja tego przypadkiem na forum PLa nie pisałem?? ;o

//Zakaz handlu.

Opublikowano

2x up. ja wpisuje dodatkowe informacje jakie znajde na internecie ;)

 

1x up.

dodalem 2 nowe komendy,

niestety nie jestem w stanie ich sprawdzic.

Opublikowano

Szczerze, to wątpię, żeby można było zbanować gracza bez uprawnień GM'a, ale to w końcu LC, można się wielu rzeczy spodziewać^^

 

Ewentualnie po wpisaniu komendy dostaniesz DC.

Opublikowano

Wpisałem ją na forum PLa,żeby nabić sobie posta.Niestety ludzie kopiują nawet tego nie testując. :)

Nawet nie wiem,czy taka komenda istnieje.Szczerze wątpię.

//Zakaz handlu.

  • Aive zmienił(a) tytuł na [Last Chaos] Co i jak, czyli najczęściej spotykane pytania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...