Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Jak zrobic swoja strone Metin2 rejestracji=


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko szukam poradnika jak zrobic dzialajacy strone rejestracyjna metin2 . Szukam takiego poradnika 100 % wytlumaczenia .

dołaczam sie
beznazwywm.png
Opublikowano

Wejdź w Mój komputer, dysk na którym masz zainstalowanego windowsa i usuń folder WINDOWS

widac ze wielokrotnie musiales robic rejestracje
Opublikowano

Poradnik z innego forum

 

Witajcie, teraz wam zaprezentuje jak zrobić stronę do swojego prywatnego serwera Metin2 HAMACHI.

Zaczynajmy!

Na początek ( nie obędzie się bez pobierania biggrin.png ) ściągamy program xampp ( program w pełni darmowy ).

Następnie pobieramy interesujący nas szablon ze strony www.metin2style.tk i wypakowujemy go.

Hasło do szablonu to: metin2style.tk

Po wypakowaniu wchodzimy w folder z szablonem.

Powinniśmy mieć tam plik o nazwie config.

Otwieramy go w notatniku:

beztytuuanq.png

I tak jak na SS w pierwszym wpisujemy swoje IP z hamachi z końcówką 100.

W drugim wpisujemy: root.

W trzecim wpisujemy: 123456.

W czwartym wpisujemy: account

Zapisujemy zmiany.

Teraz otwieramy pliki tego typu: reg, index itp.. oczywiście otwieramy to w notatniku i klikamy w plik, zapisz jako, zapisujemy ALE musi być z końcówką html np. reg.html i zapisujemy to jako wszystkie pliki i ANSI.

I tak robimy z każdym.

Potem odpalamy Nvu i otwieramy tam nasze reg.html, index.html itp...

I możemy to edytować bez końca po z edytowaniu zapisujemy.

Potem odpalamy nasze pliki reg.html, index.html itp.. za pomocą notatnika i zapisujemy tym razem z końcówką php np. reg.php i jako wszystkie pliki i UTF-8 czy jakoś tak zastępujemy pliki w folderze.

Idziemy do folderu z xampp'em i wchodzimy do htdosc usuwamy wszystkie pliki które tam są i wklejamy nasze od szablonu.

Teraz możemy odpalić xampp zaznaczyć Svc u Apache i MySQL i u obu klikamy start po czym musimy troszkę poczekać aż pojawi nam się napis Running u obu.

UWAGA! ŻEBY APACHE SIĘ ODPALIŁO MUSIMY WYŁĄCZYĆ SKYPE!!!

I teraz wchodzimy na najlepiej Mozille Firefox i wpisujemy nasze zwykłe IP z hamachi tam gdzie wpisujemy: www.mpcforum.pl ALE nasze IP wpisujemy same bez www ani http:// ani .com ani .pl wszystko powinno hulać.

 

 

 

tutaj w google znalazłem nawet filmik http://patrz.pl/filmy/tutorial-jak-zrobic-strone-do-rejestracji-na-swoj-prywatny-serwer-metin2

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...