Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Połysk na banerze, lub innych pracach.


PoProstuJarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Dziś pokaże wam jak zrobić fajny połysk który można użyć w bannerze, lub innych pracach. Nie jest to skomplikowane. Jest to znane ale kilka osób pytało o to, więc postanowiłem zrobić.

 

Gdy już mamy gotową prace u mnie to będzie banner.

47032091032256551808.jpg

 

tak wygląda gotowa praca, teraz przechodzimy to dodania tak zwanego prze zemnie połysku.

 

1. Nowa warstwa.

2. Przeciągamy na samą górę.

3. Z kształtów wybieramy "Elipsa".

4. Rysujemy ją na bannerze aby zakrywała lekko górną część.

5. Zmieniamy krycie na 45-50%

6. Gotowe.

 

Gotowa praca wygląda tak :

63208668218907616625.jpg

95960628811806457489.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki, właśnie o to mi chodziło żeby zrobić w mojej sygnaturze! Jeszcze raz dzięki, na pewno się przyda (zaczynam przygodę z PS :D) Lajk oczywiście.

Game Over

  • 4 miesiące temu...
Budowniczy
Opublikowano

Wygasly obrazki jakbys mogl wrzucic..

logo.png

 

ViaCamp - Tematyczne Kolonie i Obozy Młodzieżowe na Mazurach

 

Obóz PaintballowyObóz QuadowyObóz Gokartowo - Quadowy • Obóz Sportów WodnychObóz z Psem 

Obóz PrzygodowyObóz WypoczynkowyObóz Dla DzieciObóz Młodego Kadrowicza • Rejsy Żeglarskie

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...