Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CrazyCraft [ 14 / 7 ] [ Jobs , Prace , Sklepy , Factions , 10Slotow , NoHamachi , FreeBuild , Hunger Games , MobArena , PVP , 1.3.1 ]


4rycz3kPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CrazyCraft [ 14 / 7 ] [ Jobs , Prace , Sklepy , Factions , 10Slotow , NoHamachi , FreeBuild , Hunger Games , MobArena , PVP , 1.3.1 ]

=============================================================

Regulamin :

1.Nie uzywaj Wulgaryzów!

2.Nie prowokuj w zaden sposób innych graczy do PVP , itp .

3.Nie wchodz na posesje gracza tym bardzej Admina.

4.Zakaz przeklinania w jezykach obcych!

5.Nie cheatuj (X-Ray) , (FlyMod) , itp.

6.Zakaz ukrywania przeklestwa przez Znaki.

7.Utrzymaj kulture.

8.Nie reklamuj sie np. przez YouTube.

9.Nie reklamuj żadnych stron!

10.Nie griefuj!

11.Nie kradnij itemków.

12.Nie trolluj zbyt długo.

13.Dzialki w miescie maja cuboid.

14.Dzialki poza miastem nie maja cuboida.

=============================================================

Warpy :

/warp spawn

/warp spleef

/warp afk

/warp skrzyniekresu

/warp enchant

/warp kopalnia

/warp lochy

/warp jedzenie

/warp drewno

/warp kopalnia2

/goto nordic

/goto surowce

/warp drparkour

/warp end

/warp buyfood

/warp nordic-dzialki

/warp sklepy

I tak dalej i dalej i dalej.

=============================================================

Pozostale Informacje :

Na serwerze jest komenda /kit narzedzia

Na serwerze sa 3 mapy ! /goto surowce | /goto nordic

Na serwerze jest komenda /sethome

SERWER CO DZIEN MA INNE IP - WIEC CODZIENNIE WCHODZ I BIERZ NOWE IP !

Serwer stawiony na MineShafterSquared - Jeśli ktoś nie ma Skina może sobie wgrac i Inni widzą.

=============================================================

Inne informacje :

Serwer jest w budowie | Stoi od 2012-08-17 | GM - Za zgoda!

Nether - Włączony

Inne Światy - Włączone

Moby - Włączone

PVP - Wyłączone

End - Włączony

Eventy - Co 1-2 Dnie!

Jobs - Włączony

Prace - Właczone

=============================================================

Kontakt z HeadAdmin :

Skype : erykleveken

GG : 36855585

SGCraft [MineCraft] - SORRY ZA SPAMEK :P - 79.184.101.22 !!!

Opublikowano

Nawet wchodzić nie będę:

1. admin nie umie zrobić stałego adresu

2. 10 slotów ...

3. prezentacja nie przekonuje

35672.jpg

12360.jpg

10386.jpg

Opublikowano

Admin ma 12 lat na dzialkach nie ma cuboidow mozna je niszczyc zenada spawn do dupy!!!!

Opublikowano

Admin ma 12 lat na dzialkach nie ma cuboidow mozna je niszczyc zenada spawn do dupy!!!!

` buahaha , nawet nie serwie drogie dziecko nie byles a na Dzialkach jest Cuboid:)

 

Nawet wchodzić nie będę:

1. admin nie umie zrobić stałego adresu

2. 10 slotów ...

3. prezentacja nie przekonuje

Twoja strata:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...