Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ] Server SuszecCraft - Frakcje, FB, Survival


barciol123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SuszecCraft

 

 

Server na wersje 1.3.1.

 

Server będzie naprawde Pro. Dlaczego?

Dlatego że pracjue nad nim Wlasciciel słynnego serwera EasyCraft.

 

Serwer może startowac już dziś lecz potrzebujemy środków aby zakupic dedyka.

KTO OPŁACI SERVER DOSTANIE RANGE: HeadAdmin

 

 

Jeżeli ktoś chce zostac Moderatorem proszę napisac podanie wg. wzoru:

 

Nick:

Wiek:

Od kiedy grasz w MC?:

Znajomość komend itd. (0-10):

Ile razy byłeś/aś Modem/Adminem?:

Składki:

Dlaczego chcę być adminem?:

O sobie:

Kontakt (GG/ Nick Steam/ Skype):

 

 

 

Kto chce pomóc przy serwerze zapraszamy na Hamachi:

nazwa: SuszecCraft lub SuszecCraft1

hasło: 123

 

IP:5.178.211.75

 

 

Kto wejdzie na serwer Hamachi dostanie OP-a.

 

 

 

ZAPRASZAMY !!!

Opublikowano

Nick:Neron

 

Wiek:11

 

Od kiedy grasz w MC?:Od 1.2

 

Znajomość komend itd. (0-10):6/10

 

Ile razy byłeś/aś Modem/Adminem?:5

 

Składki:?????

 

Dlaczego chcę być adminem?:Bym trochę ogarną serwer, bym pomógł graczom i dobrze znam world edit

 

O sobie:Lubie grac w piłke nożna i no nie no-life

 

Kontakt (GG/ Nick Steam/ Skype): GGNiemam/ steam mam NICK: Ucho PL/ skype mam NICK:Uchopl1/

Opublikowano

UWAGA!!! UWAGA!!!

 

Jutro w godzinach popołudniowych server SuszecCraft będzie dedykowany.

 

Czas się kończy, Ci którzy do jutra wejda na server hamachi i pomogą przy budowie servera dostaną Operatora.

 

Ten kto zasponsoruje server lub go opłaci nie tylko dostanie Operatora, lecz Wlasciciela servera.

 

Od wersji Classic gramy w Minecrafta, dlatego cała ekipa servera zna się na prowadzeniu serverów MC, posiadaliśmy wiele serverów, najsławniejszym był EasyCraft, który zdobył dużą popularnośc.

Gwarantujemy że server SuszecCraft również ją zdobędzie.

Nie jesteśmy również dziecmi mamy od 20 - 23 lat. Wszystkie środki które zostaną przez was wpłacone idą iwyłącznie na server.

MAMY ZAMIAR UMILIC WAM WOLNY CZAS!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...