Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[KwadratowaWyżyna] Coś na wzór Kwadratowej Masakry [Dedyk]


junior9928

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: KwadratowaWyżyna

 

strzalka.gifIP serwera: s20.csrv.pl:56539

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: F

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 10

 

strzalka.gifBiala Lista: Tak

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: Faine :D

 

strzalka.gifZałoga: [Munioo] [TheKrabik]

 

 

D.png

strzalka.gifServer typu kwadratowa masakra :D

Wzór podania

Wiek

Nick

Staż w minecraft

czemu my ?

1390155547-U554535.jpg
Opublikowano

@up nie widać WZORU ?

Wiek:15

Nick:IceLaysPL

Staż w minecraft: 2 lata ;)

czemu my ?: No bo Szukam takiego serwera z ogarnieta administracją :)

 

 

Czemu jest premium ? >....<

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Wiek : 15 lat ...

 

Nick : azulin1

 

Staż w minecraft : 1,5 roku

 

czemu my ? szukam właśnie coś w tym stylu serwera .. -.-

:O
Opublikowano

Już nie masz co robić tylko kserować nazwy? Wymyśl coś swojego. Kwadratowa Wyżyna to nieudany projekt jacka0321 i reszty youtuberów.

Opublikowano

Wiek: 16

 

Nick: bombartyzed oraz luksari

 

Staż w minecraft: Od wersji 1.3 :]

 

czemu my ?: ponieważ grałem na kanciastej dolinie i tam było zaje zaje ;] Tutaj odkryję coś podobnego.. Hehe (mam nadzieję)

Opublikowano

Wiek 14

imie kamil

Nick malinowy98

Staż w minecraft 2 lata

czemu my ? server sie miło zapowiada .che poznać dużo nowych osób :D sojuszników i wrogów .

gg : 12255782

Opublikowano

Wiek:13

Nick:Timan

Staż w minecraft:Od wersji 1.6.6 ok.Rok

czemu my ?: Szukam extra serwera podobnego do kwadratowej maskary z której bym mógł kręcić serie

:D na YouTube

mikolaj1222.png
Opublikowano

Wiek:13

Nick:Vox195

Staż w minecraft: od wersji 1.5 ok. 2 lata

czemu my ?:Szukałem długo podobnego serwera do Kwadratowej , jestem ogarnięty , nie dam się łatwo prowokować

fdf53151807b2446864895867f91e2bf.gif
Opublikowano

Wiek:13

 

Nick:Foreverlife17

 

Staż w minecraft: od wersji 1.3 Beta

 

czemu my ?:Jestem ogarniętą osoba mam premium skype nie daje sie sprowokowac

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...