Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FactoryCraft [IC|RP|BC] [Gildie] [TS3] [40 slotów] [FB/Surv] [No-Premium] [1.2.5]


Hussar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logonkr.png

Witaj w świecie Minecraft! U nas znajdziesz wspaniałe połączenie Factions+Mods ! Jedyny taki serwer! Musisz to zobaczyć!

 

 

 

infoqic.png

 

IP: s4.csrv.pl:55433

IP Teamspeak: wnko.pl

Hosting serwera: Dedyk

Sloty: 40

Rodzaj Serwera: Survival/Freebuild

PvP: On

Nether: On

Ender: On

Potwory: On

Zwierzęta: On

Premium: Off

WhiteList: Off

 

 

pluginsz.png

Modyfikacje:

  • IndustrialCraft
  • BuildCraft
  • RedPower
  • IronChest
  • Adv Solar Panel
  • ModularForceFieldSystem
  • ComputerCraft
  • PowierConverters
  • Additional Pipes
  • Equivalen Exchange 2
  • Advenced Machines Orginal
  • BCIC2Crossover

Nie znasz się na modach? Trzy najważniejsze modyfikacje zostały opisane na spawnie - IC,BC,RP2!

 

Pluginy:

 

Factions, ChestShop, LWC, SimpleRegionMarket, etc.

 

 

Na serwerze nie każdy może założyć gildie. Będzie wzrastać ilość gildii wraz z ilością graczy.

danetechb.png

Procesor: i5 4x 2.66+ GHz

Ram: 8GB

Łącze: 100mbit/s

 

 

adminro.png

Właściciel: MankindEnemy

Technik: Huss4r

Administrator: zagrajmersko

 

 

klientn.png

 

Download:

http://www.mediafire.com/?g4zbvhkbg3yrs83

Skan:

http://zapodaj.net/a33be25869116.bmp.html

 

Życzymy miłej gry.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Dzięki za te wszystkie dodatki, dzięki nim się super gra.

 

Zapraszam serdecznie na serwer !

@edit

 

Serwer nie działa ? Niby problem z Javą u mnie, ale inny serwer działa.

64004534522290988444.png

Opublikowano

pobrałem paczke i nie mam railcraft -_-

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Polecam ten serwer jest świetny ale admini powinni ogarnąć bo wszystko z ee2 jest odblokowane czyli można zgrifować cały spawna każda bazę i każdego cuba ....

 

Moim zdaniem z EE2 powinien być tylko ring na podpalanie i ring do latania ale to moje zdanie ;p

Opublikowano

Polecam jak najbardziej admin właśnie blokuje itemy do grifu :)

 

Ale moderator pumbelix to dno :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...