Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dostać szybko bana za expbota,sh /odpada fishbot i nie na IP


Andrzejevski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za wyzwiska to ban lekki jest... Lepiej to z tymi kolorami i sh wyjdzie...

 

PS Rozumiem, że chcesz zrobić psikusa koledze i zbanować mu konto bo Cię wnerwił...? :)

Opublikowano

Nie rozumiem treści tematu. Napisz dokładniej. Jaki chcesz wymusić ban?? Jak perm, pobierz kamera, i celowo na ch1 m1 wal na nim ;]

naajsik.png

Opublikowano

ale co mam robić? ban ma być tak odrazu po godzinie. Tak kolega mi zbanowal moja sure 35 lv z ostrzem G miesac temu a teraz on ma pro konto odwdziecze mu sie za to.Zakupilem 150sm wbijam rano a tu ban wbijam patrze Sh.

 

wbije o północy kiedy on sie polozy spac .

Opublikowano

haahhahahahahhaha fajni z Was koledzy.

Wejdź na moda i bij na waithacku ludzi z wolnego. Na czacie wyzywaj kogoś, za groźby itp jest perm (ale nie przesadź z tymi groźbami żebyś zawiasów nie miał ;d)

 

to na 100% zbanuje konto.

Opublikowano

haahhahahahahhaha fajni z Was koledzy.

Wejdź na moda i bij na waithacku ludzi z wolnego. Na czacie wyzywaj kogoś, za groźby itp jest perm (ale nie przesadź z tymi groźbami żebyś zawiasów nie miał ;d)

 

to na 100% zbanuje konto.

 

 

Groźby daruje sobie ponieważ podchodzi to pod stalking a problemów nie chce.

Opublikowano

Po twoich postach wnioskuję, że masz pasy do jego konta.

 

 

Wejdź na serwer w nocy. Stwórz postać o treści mniej więcej ''JestemGMtrololo'', pisz na czacie do wszystkich że jesteś GM itd. biegaj na wh a w końcu ktoś wyśle ticketa i ban :)

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Po twoich postach wnioskuję, że masz pasy do jego konta.

 

 

Wejdź na serwer w nocy. Stwórz postać o treści mniej więcej ''JestemGMtrololo'', pisz na czacie do wszystkich że jesteś GM itd. biegaj na wh a w końcu ktoś wyśle ticketa i ban :)

 

 

nie czaisz ze nie moze on wiedziec ze bylem na jego koncie? chce zabrac eq i odrazu ban ma być.

Opublikowano

Jeżeli chodzi o samo wyzywanie - nie polecam jeżeli chcesz dostać bana na długo. GM miał na pewno nie jeden takie przypadek i traktuje to jako zwykłe trollowanie i "lata mu to koło nosa".

Idź w miejsce publiczne na spoty (BO itd.) i używaj sh,wh itp.

Opublikowano

Jak na pl-u to łów rybki koło dozo:D na pewno będzie to czego chciałeś:D Ten wyczyn zrób na Chanely handlowym gdzie najwięcej ludzi chodzi : D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...