Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Piterka/Mc4U[Launcher][Staty na stronie][Zmiana Skinu][200 slotów][Dedyk][Frakcje+MCMMO]


SerioussPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

INFORMACJE DLA MODERACJI:

 

Domena mc4u.pl ta nie prowadzi do żadnego forum.

 

Strona tam zamieszczona zawiera statystyki graczy,

 

rejestrację, zmianę skina i niezbędne informacje.

 

PONIŻSZA PREZENTACJA JEST JEDYNĄ OFICJALNĄ

 

PREZENTACJĄ SERWERA MC4U Wojny Gildii.

 

Bardzo proszę o nie usuwanie poniższej prezentacji.

Z góry dziękuję

okpcsh.jpg

 

Masz dość gry z cziterami?

 

Szukasz serwera, na którym można poczuć klimat Survival

 

i pograć bez lagów?

 

Jeżeli tak - ten serwer jest dla Ciebie !

 

Serwer stoi na maszynie z pamięcią aż 24GB! Oznacza to, że lagów nigdy nie będzie, a rozgrywka będzie sprawiała ci wiele radości.

daner.png

 

de2zjo.gif Adres IP: mc4u.pl

de2zjo.gif Typ Serwera: Hard Survival+Gildie

de2zjo.gif Potwory: Tak

de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

de2zjo.gif PvP: Tak

de2zjo.gif Premium: NIE

de2zjo.gif Sloty: 200

de2zjo.gif Biala Lista: niee

de2zjo.gif TeamSpeak3: ts3.piterka.pl

----------------------------------------------------------------------------

 

By wejść na serwer trzeba używać naszego Launchera.

Launcher to program, który automatycznie pobierze pliki MineCrafta i wymagane mody,

pozwoli na zalogowanie się na swoje konto oraz poprawnie uruchomi grę.

ORYGINALNE PLIKI TWOJEGO MINECRAFTA NIE SĄ MODYFIKOWANE !

 

pobierz.png

Skan:

https://www.virustotal.com/url/a6dc514d9892a17d5fcd195b36f09a2bde733dbcb793b42748f38fbc1c3588df/analysis/1344625646/

 

 

JAK WŁĄCZYĆ POBRANY LAUNCHER?

Sprawa jest prosta - wystarczy kliknąć 2 razy na plik pobrany z powyższego przycisku.

Jeżeli Launcher się nie uruchomi - kliknij na plik prawym przyciskiem myszy

następnie wybierz "Otwórz za pomocą" i tam wybierz "Java".

Jeżeli nie umiesz tego zrobić - proszę pisać na PW - chętnie pomogę.

 

 

NASZE CELE:

- napisanie pluginu, który pozwoli na zakup VIP z poziomu gry ( komenda /vip ) [-]

- napisanie Launchera [+]

- napisanie własnego pluginu permissions[+]

- napisanie pluginu wysyłającego statystyki o graczach do bazy danych [+]

- napisanie pluginu logującego czat z gry [+]

- wykonanie strony głównej serwera:

--- dynmapa [-]

--- statystyki graczy [+]

--- automatyczna zmiana skina [+]

--- automatyczna zmiana pelerynki [+]

--- system autoryzacji [+]

--- statystyki na stronie głównej:

------- ostatnie zgony [+]

------- najlepsi zabójcy [+]

------- najnowsi gracze [+]

--- wyszukiwanie graczy [-]

--- automatyczne kupowanie VIP'a [+]

 

LEGENDA:

[+] - Cel osiągnięty

[-] - Cel w trakcie realizacji

 

administracja.png

OP:

Piterka

SerioussPL

 

Admin:

----------

 

regulaminy.png

 

 

Uzywanie bugów = ban 24 h

 

Obraza innych graczy = mute na 1 h

 

Reklama innego serwera = Perm Ban

 

 

Obraza administracji = Ban 3 h

 

 

Wejdź i sprawdź nas, a nie pożałujesz !

Wszelakie błędy, sugestie, pytania proszę zgłaszać w TYM temacie.

 

Pozdrawiam, SerioussPL.

 

White-Lista OFF

Opublikowano

Ale jesteś pewny?

 

PS: Wolisz żebym sklonowane diamenty rozdawał na spawnie, czy zachował je dla siebie?

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Opublikowano

Ludzie nie rezygnujcie z tego servera tylko dla tego iz malo osob gra , server sie rozwija jest zajebisty poniewaz zero cheaterow ! Sam testowalem launcher i nie da sie nic tu wgrac jak edytujesz minecraft.jar to odrazu ci sie resetuje ;)

To bedzie czysty survival jak za dawnych lat pamietacie to ? ja tak ;)

Opublikowano

Lolz naprawcie to klonowanie zrobcie za deada max -3 powera stary spawn z ta linia i schodami to bedzie zajebiscie .

Opublikowano

Lolz naprawcie to klonowanie zrobcie za deada max -3 powera stary spawn z ta linia i schodami to bedzie zajebiscie .

 

Jak oni maja to naprawić? Jak o klonowaniu prawie nikt nie wie (nie wie jak klonować), co moze napisza swoja wersje bukkita?

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Opublikowano

@UP Nie wojny gildii to nie survival, ale mozna na nim poczuć ten klimat.

Co do klonowania i własnej wersji bukkita - nie napiszę własnej wersji bukkita ale mogę poprawić błędy

w nim. Bukkit na serwerze jest już modyfikowany przeze mnie (głównie autoryzacja graczy).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...