Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Theatre of dreams ? Teatr parodii i komedii


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LUDZIE UCIEKAJCIE Z TODA ! A NOWYM ODRADZAM ZAKLADANIE TAM KONT ! ADMINISTRACJE TODA SZCZERZE COS POJ... I TO MOCNO. Ostanimi czasy odbija panom (paniom tez) z administracji, rozdaja bany na lewo i prawo za nic ( ostanie bany za rzekome ustawianie aren - koles po prostu zbijal MR, albo ban za napisanie posta na forum ze administracja jest niepowazna i bezczelna - okazalo sie ze koles zwracal uwage na ircu ze reklama sie na storonie toda "Nigdy więcej smile.gif" to jawna sciema i klamstwo dal posta i dostal perma .. Dodatkowo lagi z ktorymi nie moga sobie od jakiegos czasu poradzic, niepelny i totalnie zle wprowadzony nowy kontent Ulduaru,( dostepne tylko 7 bosow, a na nastepne chyba do gwiazdki sie nie doczekaja ludzie ), dodatkowo poniewaz nie otworzyli calego uldu wszystkie zwiazane z uldu q, jak i rozszerzenia profesji (np JC) wraz z NPC nie dzialaja ! Tod byl dobry kiedys na TBC, teraz to juz tylko CIEN dawnej chwaly. POLECAM MOLTENA ! PELNEN PROFESJONALIZM ! ZERO LAGOWI, WSZYSTKO DOPRACOWANE WRAZ Z ICC, ADMINISTRACJA DLA LUDZI A NIE PRZECIW LUDZIOM JAK NA TODZIE ! SZCZERZE ZAPRASZAM www.molten-wow.com !

Opublikowano

True. Administracja zawsze była kiepska, ale ostatnimi czasie im troche odbija..

 

Uldu itd. to już chyba było od początku WoTLK na todzie..

 

A propo moltena, to naprawdę świetny server - gram na cata i zbyt dużo problemów nie ma. Worgeni i Gobliny działają normalnie.

Większość działających inst (icc działające). Nie ma lagów, dużo osób (w tym sporo Polaków)

 

Naprawdę polecam ! B)

Opublikowano

Przecież każdy wie, że ToD to syf.

Jeżeli polecasz jakiś serwer to napisz w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/230696-wasze-ulubione-serwery/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...