Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Black-Craft [FreeBuild] [23S] [W-L OFF] Serdecznie Zapraszamy !


Adirex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11azu45.png

 

 

 

 

1337427196-U363900.png

 

 

 

de2zjo.gif Adres IP: f1.owncraft.pl:25025

de2zjo.gif Typ Serwera: FreeBuild

de2zjo.gif Potwory: Tak (w miescie Nie)

de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie (poza miastem Tak)

de2zjo.gif Premium: Nie / Tak

de2zjo.gif Sloty: 23

de2zjo.gif Biala Lista: Nie

de2zjo.gif Nether: Tak

de2zjo.gif Status: buddy_online.gif

 

 

 

Zapraszamy również

na nasz serwer głosowy Mumble

Adres ip: 91.204.161.85 Port: 25047

 

 

1337427260-U363900.png

 

 

 

AuthMe

 

Jobs

 

SimpleSpleef

 

iConomy

 

NoCheat

 

ChestShop

 

TreeAssist - Tylko dla VIP'ów (żelazną Siekierką)

 

TimeIsMoney

 

Essentials

 

ButtonWarp

 

 

 

I wiele Innych !

 

1337427292-U363900.png

[ Wlasciciel ] BunusPL

 

[ HeadAdmin ] BadyV3

 

[ HeadAdmin ] Talik

 

1337427314-U363900.png

 

--- Możemy zapewnić dobrą zabawę oraz świetną atmosferę podczas gry na naszym serwerze!

 

 

--- Bardzo rozbudowaną mapę z różnymi warpami !

 

 

--- Zajebisty Team, który pomoże Ci we wszystkim !

 

 

--- Własne działki/tereny pod budowę zabezpieczone cuboidem

 

 

--- Wszystkie pluginy zmodyfikowane bez bugów !

 

 

--- Awans na Moderatora jeśli przekonamy się, że jesteś tego warty/warta !

 

 

--- Budowanie nie kończy się na działce! Szukamy kreatywnych ludzi!

 

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy !

 

Zapraszam wszystkich. Super serwer.

Opublikowano

Teraz juz po resecie wszystko ok jest wbijajcie. Miasto i spawn jest tylko wszedles na chwile i nawet nie widziales

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...