Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"zostaniesz Połączony Z Serwerem..."


kolo00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie

Moj kumpel postawił serwer pod hamachi i mam problem z wbiciem na niego

Dodam, że nie wyskuje "błąd...." tylko cały czas mam "zostaniesz połączony z serwerem.."

Proszę o jakiekolwiek wskazówki jak mogę wbić na serwer kumpla

 

Z góry dzieki i pozdro

kolo00

 

Za pomoc bedzie oczywiście 5:)

 

PS Proszę nie zamykać tematu póki nie otrzymam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi ..

Opublikowano

Mam podobny problem. Postawiłem serwer na hamachi, porobiłem konta, skonfigurowałem launchera i mi normalnie wszystkie konta się podłączją. Niestety moim kumplom pisze cały czas "Zostaniesz połączony z serwerem". Wie ktoś może w czym tkwi problem.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ja mam taki problem. Zrobilem serwa wszystko "myślę" że ok. chce sie zalogować na rain ale ciagle pisze tylko ...zostaniesz połączony z serwerem... spolszczenie mam dobre. Moze w port mapie trza coś zkoffigurować. prosze o szybką odpowiedz na Pw. Za pomoc bede dawał +

graphic.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...