Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NoReturn [24/7][RPG+SURV][10-slotów][No-WL][No-Premium][Heroes]


cezarty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngNo Return Minecraft SerwerDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s6.netshoot.pl:25584

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival + RPG

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

:) " />

1337425578-U363900.png

HeadAdmins

Insensible

Rodrig

Vice Head Admin

Narckcomler

Admins

Arisan

UbgradePL

1337425590-U363900.png

Marzyłeś o serwerze na którym będzie coś z survivalu oraz rpg? Jeśli tak dobrze trafiłeś!Nasz serwer umożliwia Ci poznanie nowych ludzi,wspólną zabawę z kolegami oraz bardzo fajną atmosferę.Znudziło Ci się chodzić samemu i ukrywać się przed innymi graczami?Przeżyj przygodę wraz ze swoimi przyjaciółmi!Wybierz swoją klasę i poznaj swoje nowe umiejętności i zdolności.Na serwerze jest możliwość kupna JuniorAdmina oraz VIP'a.Serdecznie zapraszamy !

 

A to kilka screenów miasta

post-315270-0-16735700-1345201893_thumb.pngpost-315270-0-03462700-1345201840_thumb.pngpost-315270-0-84274800-1345201767_thumb.pngpost-315270-0-78770500-1345201757_thumb.pngpost-315270-0-93898400-1345201738_thumb.pngpost-315270-0-17375500-1345201728_thumb.png

Opublikowano

Zorganizowałem konkurs na najlepszą reklamę serwer na yt chętnych zapraszam na nasze forum.Adres forum jest pokazany na spawnie.

Opublikowano

No cóż po tym co teraz napisze sami ocencie czy server na + czy na -

Po wejściu na server razem z kolegą zaczelismy grę . Na spawnie przyczepił sie do nas jakis koles specjalnej troski po dłuższej rozmowie stwierdziliśmy że osoba ta ma dośc mały wzkaźnik IQ , więc postanowiliśmy nie zadawać sie z nim . Niestety po 5 min wyświetliło mi się You has been banned from this server Reson:czesć tomek , mojemu koledze wyświetliło sie to samo jednakże z imieniem maciek do tej pory nie rozumiemy o co autorowi bana chodziło jeżeli kochana administracja zechce wytłumaczyć powód i kim są Maciek i Tomek Bedzie mi bardzo miło .

Opublikowano

To pewnie ich imiona <haha>

Jeżeli masz więcejj takich idiotycznych wiadomości to proszę zrób przysługę państwu i usuń to konto.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...