Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić serwer bez hamachi + domena tk/cba.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zainstaluj sobie xamppa, nie postawisz stronki na hostingu, który nie zezwala na połączenia zewnętrzne. Server, który masz u siebie jest zamknięty, zarówno strona jak i server łączą się przez kartę sieciową twojego komputera, dlatego to działa. Dedyk to praktycznie to samo, tylko, że nie masz go przy sobie, na tej maszynie masz też i stronę i server razem.

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Server stawiasz na no-ip. Masz po prostu zmienne IP.

Przykładowy tut

http://www.mpcforum.pl/topic/120918-tutserwer-bez-hamachino-iploopback/

Stronę jak chcesz to sprawdź, chociaż nikłe szanse. Pobierz jakiś szablon/stronę i ustaw jej config pod twoje dane z mysql.

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Server stawiasz na no-ip. Masz po prostu zmienne IP.

Przykładowy tut

http://www.mpcforum.pl/topic/120918-tutserwer-bez-hamachino-iploopback/

Stronę jak chcesz to sprawdź, chociaż nikłe szanse. Pobierz jakiś szablon/stronę i ustaw jej config pod twoje dane z mysql.

 

Sylver nie mam zmiennego ip, a mógłbyś trochę mi przy tym pomoc ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...