Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prośba do modów] Aktualizacje botów i ich tematy...


UnnammeD.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To tak modzi... tutaj pytanie do MODÓW DZIAŁU DARKORBIT:

 

 

Prośba polega na tym, aby zrobić nie wiem punkt w naszym tym dziale, lub temat.. .podpięty z informacją o tym w temacie że wszystkie boty są aktualizowane..

 

Lub usuwać/do kosza tematy.. Dlaczego? Albo dawać notki...

 

 

 

Powód prosty...:

 

 

Co aktualizacje powstaje 5+/- tematów co jest dlaczego boxybot nie działa itp...

 

Oczywiście mógłbym się tym zająć jestem przy laptopie od 6 do 22/23 + komórka, do 1:00, i od 4:00 rana... prawie zawsze kiedy jest aktualizacja..

 

Powstanie wtedy przynajmniej lepszy porządek w tym dziale...

 

Tu proszę tematy:

16.08

http://www.mpcforum.pl/topic/701082-botbox-pyt/
http://www.mpcforum.pl/topic/701053-pytanie-boxybot-nie-dziala/
http://www.mpcforum.pl/topic/700958-problem-pbdo-bot/#entry5068176

 

Gdy znajdę więcej edytnę post. Są jeszcze starsze ale szukać mi się nie chce .

Opublikowano

Takie rzeczy powinieneś pisać przez prywatną wiadomość, a nie pisać temat.

Btw, a tak wogóle te tematy i tak będą powstawać.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Dlatego zwracam prośbę do Cominga żeby to przeczytał :) dzięki p3in za wsparcie

 

@Edit.. A jak przeczytają to, na pewno nie powstanie nowy temat lub zrobię może tut co to znaczy please wait to next update, enjoy the summer

Opublikowano

"DZienki za wsparcie"

 

 

Pytanko dlaczego coming nie ma moda?

Takie sprawy wyjaśniaj bezpośrednio na PW.

 

Tak jak wyżej ktoś napisał - i tak takie tematy by powstawały.

Moja propozycja jest taka, żeby ten mój temacik z aktualizacją botów, na czas aktualizacji edytować nazwę tematu, że jest aktualizacja i żeby czekać. Obecnie w dziale może to robić niestety tylko Anonymous :ninja:

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Więc jest tak:

Teraz ja zostaje opiekunem działu do czasu aż Anonymous nie skończy okresu próbnego.

Dostanie moda = ja kończe.

Temat uznaje za wyczerpany, zamykam.

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...